Accueil » Novinky » IQ test (vizuálny): Podarí sa vám zistiť, čo je na tomto obrázku zlé?

IQ test (vizuálny): Podarí sa vám zistiť, čo je na tomto obrázku zlé?

Vyriešte túto vizuálnu hádanku a zistite, či máte nadpriemerne bystrú myseľ.

Táto vizuálna hádanka je pre géniov, pretože ju zvládnu len tí najbystrejší. Dnešný IQ test preverí vaše zručnosti a pozorovacie schopnosti. Ide o to, aby ste v ilustráciách našli rozdiely a žiadne neprehliadli.

Prezentácia vizuálnej hádanky: nájdite rozdiely na obrázku

Vizuálne hádanky sa na internete stali virálnymi. Pomáhajú vám vyostriť zrak a myseľ, aby ste dosiahli ich vrchol. Výhodou tohto druhu testu je, že ho môžete hrať s priateľmi, rodinou alebo kolegami. Umožní vám spoločne stráviť príjemný čas a zároveň sa stane neuveriteľnou súťažou o to, kto bude najrýchlejší.

Úlohou je čo najrýchlejšie nájsť rozdiely na obrázku. Na ich nájdenie máte menej ako 30 sekúnd bez toho, aby ste sa pozreli na odpoveď. Aby ste si pomohli, musíte sa pozorne pozrieť na obrázok a nájsť drobný detail, ktorý nie je v poriadku.

Čtěte také  IQ test: Kto nie je inteligentný? Máte len jednu šancu vyriešiť tento EXTRÉMNY hlavolam!

Na obrázku sú štyri ženy v kaderníctve, z ktorých dve sú zákazníčky a zvyšné dve kaderníčky. Úlohou je nájsť ich v časovom limite (30 sekúnd).

© Kulturologia

 

Riešenie úlohy: nájdite rozdiely na obrázku

Zdala sa vám táto vizuálna hádanka jednoduchá? Výborne, musíte mať veľmi bystrú myseľ a zmysel pre pozorovanie. Pre tých, ktorým sa to nepodarilo, uvádzame vysvetlenie a obrázok s odpoveďou.

  • Tu je riešenie: je to na zamyslenie zákazníka. Všimnite si, že odrazy oboch zákazníkov boli obrátené.

Ak vás tento druh vizuálnych hádaniek zaujal, môžete si vyskúšať niektoré z tých ťažších, aby ste si vycibrili svoje pozorovacie schopnosti. Možno vás tiež zlákajú naše rôzne testy osobnosti.

© Kulturologia

 

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.