Accueil » Novinky » IQ test: Vyriešte rovnicu presunutím jednej zápalky za menej ako 20 sekúnd

IQ test: Vyriešte rovnicu presunutím jednej zápalky za menej ako 20 sekúnd

Nie je nič lepšie ako matematické hádanky, ktoré stimulujú váš mozog.

Oferujemy Ci ten test IQ, abyś mógł ocenić swoje możliwości intelektualne. Poświęć czas na myślenie i bądź kreatywny, aby zdać ten test. Spróbuj różnych metod.

Nie spiesz się i nie poddawaj, na pewno się uda. Skoncentruj się i zacznij jak tylko będziesz gotowy.

O co chodzi w tym teście?

Zostanie Ci pokazany obrazek, na którym znajduje się równanie. Jest to zagadka, która wymaga od Ciebie umiejętności matematycznych, logicznych i analitycznych. Aby zdać, należy poprawić błąd w równaniu 6+4=4.

© Kulturologia

 

Na jednej strane kravaty sú čísla šesť (6) a štyri (4). Na druhej strane máte výsledok, ktorým je číslo (4). Ako vidíte, v tejto operácii je chyba. Všimnite si, že zložky operácie, t. j. čísla, sú trochu zvláštne, pretože sa zapisujú s niekoľkými zhodami.

Ak chcete úspešne absolvovať tento test, musíte presunúť jednu zhodu, aby ste zmenili komponenty operácie a opravili chybu. Použite trpezlivosť, sústredenie a logiku na analýzu testu a jeho úspešné zvládnutie.

Čtěte také  IQ test: Dokážete nájsť skrytú ženu? 99 % z nich tento EXTRÉMNY test vzdalo.

Riešenie nájdete kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ nižšie.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.