Accueil » Novinky » IQ test: Vyriešte túto mozgovú úlohu za menej ako 32 sekúnd. Váš úspech alebo neúspech vám prezradí veľa o vašej inteligencii!

IQ test: Vyriešte túto mozgovú úlohu za menej ako 32 sekúnd. Váš úspech alebo neúspech vám prezradí veľa o vašej inteligencii!

Otestujte svoju inteligenciu a logiku pomocou tejto IQ test matematický test, ktorý používatelia internetu zaradili medzi najťažšie. Absolvovaním tohto .Budete si môcť zmerať svoje IQ a schopnosti riešiť problémy.

Ak máte kreatívnu myseľ a dobre vyvinutý zmysel pre dedukciu, toto puzzle bude pre vás ľahké vyriešiť v čase, ktorý máte k dispozícii!

IQ test: „Aké číslo chýba v kruhu?“

Pomocou tohto komplexného IQ testu môžete posúdiť svoju inteligenciu tým, že otestujete svoje myslenie a schopnosti uvažovania.

Pre istotu vám odporúčame, aby ste sa pozorne sústredili, pretože na preukázanie svojej geniality budete mať len niekoľko sekúnd! Ste pripravení na túto výzvu?

Vašou úlohou budeurčiť hodnotu, ktorá by mala byť v prvom kruhu namiesto otáznika. Potom začnite hľadať logiku výpočtu troch kruhov, aby ste vykonali operáciu, ktorá vás dovedie k správnej odpovedi.

Čtěte také  Optická ilúzia Mozgový test: Ak máte orlie oči Nájdite číslo 23 medzi 25 za 10 sekúnd?

Premýšľajte rýchlo, pretože Máte len 32 sekúnd len na splnenie tejto úlohy!

Foto kredit: © Legrisou.fr

IQ test: správna odpoveď

Mali by ste vedieť, že túto matematickú úlohu sa pokúsilo vyriešiť v časovom limite mnoho ľudí, ale len málo z nich uspelo. V tomto prípade, ak by sa vám podarilo nájsť správnu odpoveď, znamenalo by to, že ste skutočný génius!

Predtým, ako niečo vydedukujete, najprv si overíme, či máte správnu odpoveď.

Foto: © Legrisou.fr

Riešenie

Chýbajúce číslo v kruhu je 26. Ako získať túto odpoveď? Museli ste postupovať podľa tejto logiky: Kruh 1 + kruh 3 = kruh 2. Potom máte :

  • 17 = 9 +8,
  • 8 = 5 + 3 a,
  • 40 = 26 + 14.

Ak ste prešli týmto IQ testom, blahoželáme ! Určite máte veľkú schopnosť uvažovania a rýchlosť myslenia, čo vám určite uľahčuje každodenný život.

Aj tak ti blahoželáme, aj keď si túto matematickú úlohu nezvládol, pretože si sa odvážil a strávil si čas hľadaním odpovede. Zároveň vám odporúčame, aby ste IQ testy využili zvýšiť svoje mentálne schopnosti aby ste nabudúce zlepšili svoje výsledky.

Čtěte také  Test osobnosti: Objavte svoju skutočnú osobnosť podľa toho, ako si podávate ruky

Ak sa vám tento IQ test páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi a rodinous, priatelia a rodina.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.