Accueil » Novinky » IQ test: Vyriešte túto rovnicu za 10 sekúnd a zaradíte sa medzi elitu

IQ test: Vyriešte túto rovnicu za 10 sekúnd a zaradíte sa medzi elitu

Matematika sa považuje za ťažkú a niekedy pre väčšinu ľudí nedostupnú. Je to však vynikajúci spôsob, ako posúdiť svoj inteligenčný kvocient. Dôkaz? Z ľudí, ktorí sa pokúšali vyriešiť nasledujúcu rovnicu, sa to podarilo len hŕstke.

V matematickej rovnici uspela len elita za 10 sekúnd. Chcete poznať svoj stav? Pozývame vás vyriešiť túto hádanku.

Súčasnosť test zobrazuje koláče, vafle a torty. Hoci sú tieto sladkosti chutné, mali by sa používať na výpočet čísel. Po ich sčítaní dostanete číslo ako v matematických rovniciach.

Vaším cieľom je vyriešiť poslednú rovnicu. Táto operácia musí byť dokončená do 10 sekúnd a nie dlhšie.

Legrisou.fr

Ste pripravení prijať túto výzvu?

Tento test Jeho cieľom je stimulovať váš mozog, ale aj zistiť, či sa v tejto situácii dokážete sústrediť. Je to, je to cvičenie ktoré si vyžaduje veľkú koncentráciu. Namiesto premýšľania o dobrotách musíte byť schopní rýchlo nájsť odpoveď. Tu je teda niekoľko tipov: zhlboka sa nadýchnite, vyčistite si hlavu, zostaňte pokojní a sústredení. Nezabudnite si nastaviť stopky.

Čtěte také  Logický test: Zvýšte svoje IQ a nájdite 3-miestny kód za menej ako 30 sekúnd!

Aká je odpoveď?

Našli ste 23? Áno, to je odpoveď. V skutočnosti, aby ste dostali tento výsledok, museli ste nahradiť koláčiky číslom 4, vafle číslom 11 a tortu číslom 3. Tieto konkrétne čísla boli odvodené z predchádzajúcich rovníc.

Keď teda dostanete tieto čísla, stačí ich najprv vynásobiť, potom sčítať a dostanete konečný výsledok, ktorý je 23.

Vyriešili ste hádanku?

Bola táto rovnica ľahká alebo ťažká? Na prvý pohľad vyzerá lákavo, ale v skutočnosti len málo ľudí zvládlo tento test za 10 sekúnd. Cvičenia, ako je toto si vyžadujú veľkú koncentráciu a rýchle myslenie. Preto nebuďte šokovaní, ak sa vám to nepodarí. Stále musíte cvičiť a cvičiť, aby ste stimulovali svoj mozog a trénovali ho na rýchle myslenie.

Ak sa vám podarilo nájsť správny výsledok, gratulujeme! Patríte medzi elitu. Máte bystrú myseľ, neochvejnú koncentráciu a skvelú schopnosť riešiť problémy aj pod veľkým tlakom.

Čtěte také  Optická ilúzia mozgu: Nájdete vázu s nepárnym kvetom za 12 sekúnd?

Získajte informácie o ďalších IQ testoch

Existujú ďalšie testy IQ rovnakého typu a ďalšie, ktoré sú zložitejšie. Ak chcete ísť ďalej, na stránke na vás čaká veľa hádaniek!

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.