Accueil » Novinky » Logický test: Dokážete nájsť chýbajúce číslo v tomto trojuholníku?

Logický test: Dokážete nájsť chýbajúce číslo v tomto trojuholníku?

Tento test logiky obsahuje čísla znázornené v trojuholníku. Je to test pre géniov, ktorý ich preverí v schopnosti pozorovania aj v rýchlosti riešenia problému.

Testuje ich uvažovanie v určitom časovom rámci a ich schopnosť používať logické myslenie na odhalenie záhadného čísla na tomto trojuholníku.

Aké je chýbajúce číslo na tomto trojuholníku?

S tento logický test, musíte nájsť logiku čísel uvedených v trojuholníku, aby ste objavili chýbajúcu číslicu. To si vyžaduje veľa pozorovania, aby ste rozlúštili súvislosť medzi jednotlivými číslami v trojuholníku. Musíte nájsť správny spôsob prístupu k problému a potom logickú úvahu.

Keď zistíte, čo ich navzájom spája, bude ľahšie nájsť chýbajúce číslo. Ak sa na prvý pohľad zdá, že logický test je ťažký, všetko je otázkou vizualizácie, inteligencie a zdravého rozumu. Tento logický test je prístupný každému. Ak sa vám podarí rýchlo nájsť odpoveď, zmeria vaše analytické schopnosti.

Čtěte také  3 tipy od profesionálov na zalievanie izbových rastlín počas vašej neprítomnosti

Legrisou.fr

Prečo si urobiť logický test?

Logický test dobre využíva mozog na testovanie inteligencie. Rýchlosť analýzy logického testu je dôležitá najmä pri nábore. Je to veľmi žiadaná zručnosť riešenia problémov vo väčšine profesií.

Je to preto, že sa ním testuje, či má uchádzač schopnosti logicky uvažovať. Tento logický test sa predkladá najmä uchádzačom v oblasti vývoja dátovej vedy, architektúry alebo programovania.

Aké je teda riešenie?

V prvom rade, treba poznamenať, že súčet týchto dvoch strán je 36. Preto na nájdenie chýbajúceho čísla stačí sčítať všetky čísla, t. j. 32, a dostaneme 36, chýbajúce číslo je 4.

Legrisou.fr

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.