Accueil » Novinky » Logický test: Ktorá nádrž sa naplní skôr? Otestujme vaše IQ!

Logický test: Ktorá nádrž sa naplní skôr? Otestujme vaše IQ!

Logické výzvy ssú v súčasnosti veľmi populárne a dnes tu máme jednu mimoriadne zaujímavú. Navrhujeme vyriešiť test dňa, ktorý spočíva v zistení, ktorá nádrž sa naplní ako prvá, a to analýzou obrázka, na ktorom je niekoľko vodovodných potrubí.

Odpoveď musíte nájsť pomocou princípov logiky a matematiky.

Táto úloha Zahŕňa analytické a logické myslenie a ponúka skvelú príležitosť zabaviť sa a zároveň si precvičiť komplexné riešenie problémov. Z týchto dôvodov teda pozývame všetkých, aby sa zapojili do tejto výzvy a zlepšili svoje logické a matematické zručnosti. Ak ste teda pripravení, je čas prijať dnešnú výzvu a nájsť riešenie!

Foto: © Legrisou.fr

Vyskúšajte svoje schopnosti a zistite, ktorá nádrž bude plná ako prvá!

Tento test je dobrý spôsob, ako otestovať svoju schopnosť sústrediť sa a logiku. Pozrite sa na obrázok: nádrže sú spojené potrubím. Zamerajte sa na hladinu vody a veľkosť nádrží, aby ste zistili, ktorá nádrž sa naplní skôr.

Čtěte také  Optická ilúzia: Nájdite číslo 38 za 20 sekúnd

Dajte si pozor na nástrahy: hladina vody sa môže meniť v závislosti od počasia alebo tlaku v potrubí. Môžete vidieť úroveň náročnosti testu pomocou posuvníka na obrázku. Takže ste pripravení na túto výzvu?

Kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ nižšie zobrazíte riešenie na ďalšej strane.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.