Accueil » Novinky » Logický test: Ktorá nádrž sa naplní skôr? Otestujme vaše IQ!

Logický test: Ktorá nádrž sa naplní skôr? Otestujme vaše IQ!

Logické úlohy sú v súčasnosti veľmi populárne a dnes tu máme jednu mimoriadne zaujímavú. Navrhujeme vám vyriešiť test dňa, ktorý spočíva v tom, že analýzou obrázka, na ktorom je niekoľko vodovodných potrubí, zistíte, ktorá nádrž sa naplní ako prvá.

Odpoveď musíte nájsť pomocou princípov logiky a matematiky.

Táto úloha zahŕňa analytické a logické myslenie a ponúka skvelú príležitosť zabaviť sa a zároveň si precvičiť komplexné riešenie problémov. Z týchto dôvodov teda pozývame všetkých, aby sa tejto výzvy zúčastnili a zlepšili si tak svoje logické a matematické schopnosti. Ak ste teda pripravení, je čas prijať dnešnú výzvu a nájsť riešenie!

© scpen

 

Otestujte svoje schopnosti a zistite, ktorá nádrž bude plná ako prvá!

Tento test je dobrým spôsobom, ako otestovať svoju koncentráciu a logické schopnosti. Pozrite sa na obrázok: nádrže sú spojené potrubím. Sústreďte sa na hladinu vody a veľkosť nádrží a zistite, ktorá nádrž bude plná ako prvá.

Čtěte také  Logický test: otestujte svoje intelektuálne schopnosti vyplnením šachovnice. Riešenie nájdu len 3 % z vás!

Dajte si pozor na nástrahy: hladina vody sa môže meniť v závislosti od počasia alebo tlaku v hadici. Úroveň náročnosti testu si môžete pozrieť na posuvníku na obrázku. Tak čo, ste pripravení prijať túto výzvu?

Pozývame vás, aby ste klikli na tlačidlo „Ďalej“ nižšie a objavili riešenie na ďalšej strane.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.