Accueil » Novinky » Logický test: Nájdite 4-miestny kód za menej ako 40 sekúnd a otestujte svoje IQ!

Logický test: Nájdite 4-miestny kód za menej ako 40 sekúnd a otestujte svoje IQ!

Logické testy a testy myslenia sú veľmi obľúbené u nadšencov hier a zábavy. výzvy. Tie sú obzvlášť obľúbené na sociálnych sieťach, pretože stimulujú mozog a dávajú každému šancu vyniknúť. Dnes pre vás máme novú výzvu: Nájdite kód!

Táto hádanka pozostáva z obrázku s 5 nesprávnych kombinácií ale dáva nápovedy. Musíte uhádnuť kód, t. j. správnu kombináciu 4 čísel. Táto hra je veľmi náročná a trénuje váš mozog pri hľadaní riešení zložitých problémov.

Máš to, tento test vás otestuje a požiada vás, aby ste využili všetky svoje logické a myšlienkové schopnosti. Tak čo, zvládnete túto výzvu? Ak áno, urobte to, postupujte podľa nižšie uvedených pokynov nájsť kód!

Foto: © Legrisou.fr

Pravidlá, ktorými sa treba riadiť pri riešení úlohy

Ak chcete uspieť v tejto úlohe, musíte byť veľmi pozorní a sústredení. Pravidlá sú jednoduché: musíte nájsť správny štvormiestny kód. Aby ste to dokázali, pozrite sa na farebné bodky po každej štvorcifernej kombinácii.

  • Biela bodka znamená, že jedno z čísel sa nenachádza.
  • žltá bodka znamená, že jedno z čísel je prítomné, ale nie je v správnom poli.
  • zelená bodka znamená, že jedno z čísel sa nachádza v správnom políčku.
Čtěte také  IQ test: Dokážete rozpoznať 5 rozdielov na obrázku? Dokážu to len dôkladní ľudia

Musíte sa teda pokúsiť vytvoriť postupnosť 4 čísel, ktoré budú zodpovedať farbe bodiek, aby ste našli kód.

Táto úloha má náročnú úroveň, ako ukazuje posuvník obtiažnosti na obrázku. Vyžaduje si veľa času a sústredenia na nájdenie riešenia. Každú kombináciu je totiž potrebné dôkladne preštudovať, aby ste našli správny kód, ale aj aby ste sa vyhli nesprávnym pokusom, ktoré len zabránia riešeniu.

Pozor! Farebné body nie sú umiestnené v správnom poradí. Máte len 40 sekúnd na nájdenie kódu alebo dokončenie úlohy, takže si dajte načas a uistite sa, že ste sa pozreli na každú farebnú bodku predtým, ako budete pokračovať.

Keď čelíte hádanke, je dôležité, aby ste pri hľadaní riešenia použili svoju logickú myseľ. Hlavolamy a iné hádanky vám umožnia stimulovať svoj mozog a trénovať jeho myslenie. Čím viac budete cvičiť svoju myseľ, tým lepšia bude vaša pamäť a analytické schopnosti.

Čtěte také  Použite svoje mimoriadne ostré oči a do 20 sekúnd rozpoznajte 3 rozdiely na obrázku slona

Vďaka praxi budete schopní rýchlejšie analyzovať zložité situácie a ľahšie nájsť riešenia. Riešením hádanky dňa sa teda môžete nielen zabaviť, ale aj trénovať svoj mozog!

Úloha je vyriešená!

Vieme, že čakáte na riešenie tejto úlohy. Preto vás nenecháme čakať dlhšie. Riešenie je zobrazené na obrázku; čísla, ktoré ho tvoria, sú podfarbenétakže budete musieť poriadne hľadať, aby ste kód našli.

A kód, ktorý treba nájsť, je 8426 ! Gratulujeme všetkým, ktorí našli odpoveď za menej ako 40 sekúnd!

Foto: © Legrisou.fr

Vyzvite svojich priateľov a rodinu, aby prijali túto výzvu! Zdieľajte tento článok na sociálnych sieťach a pozvite svet, aby sa k vám pri hre pripojil. Strávili sme veľa času vytváraním všetkých týchto zábavných hier, ktoré vám každý deň sprístupňujeme.

Preto by nás veľmi potešilo, keby ste sa o tento článok podelili. Je dôležité vedieť, že súťaživý duch je kľúčom k udržaniu sa v dobrej kondícii, takže vyzývajte seba a tých, ktorých máte radi!

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.