Accueil » Novinky » Logický test: Otestujte svoje vizuálne schopnosti a nájdite chýbajúci tvar v tejto hádanke!

Logický test: Otestujte svoje vizuálne schopnosti a nájdite chýbajúci tvar v tejto hádanke!

Ste dostatočne bystrí na to, aby ste našli tvar, ktorý nasleduje po tejto hádanke?

V tejto hádanke sa vám zobrazujú rôzne obrázky. Na prvý pohľad vyzerajú ako oči, ktoré sa rozbiehajú do všetkých strán. Keď už hovoríme o smerovaní očí, vedeli ste, že tento orgán vidí opačne?

Dôvodom je zakrivená časť rohovky v prednej časti oka, ktorá skresľuje svetlo, ktoré do nej vstupuje. Výsledkom je, že to, čo je vnímané cez sietnicu, prichádza nesprávnym smerom. Vďaka mozgu je však tento obraz otočený, a preto vidíte veci normálne. V dnešnom teste musíte v tejto hádanke nájsť nejaký význam.

Ako vyriešiť túto vizuálnu hádanku za menej ako 20 sekúnd?

Tento test nie je náročný a je vhodný aj pre deti. Nemali by ste ju však podceniť, pretože na jej absolvovanie máte len 20 sekúnd.

© Kulturologia

 

Na nájdenie chýbajúceho tvaru budete musieť použiť všetky svoje vizuálne schopnosti, ale aj dedukciu. Vo štvorci máte 8 tvarov a otáznik, ktorý predstavuje tvar, ktorý treba nájsť.

Čtěte také  Optická ilúzia Vizuálny test: Ak máte orlie oči, nájdite nepárnu topánku za 18 sekúnd

Na pravej strane máte rôzne tvary a len jeden z nich je odpoveď, ktorú treba nájsť. Musíte vybrať jeden z týchto tvarov v logickom poradí a v časovom limite.

Riešenie nájdete kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ nižšie.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.