Accueil » Novinky » Logický test: Splňte túto úlohu a pomôžte pirátovi vypočítať hmotnosť diamantu. Koľko má položiť na váhu?

Logický test: Splňte túto úlohu a pomôžte pirátovi vypočítať hmotnosť diamantu. Koľko má položiť na váhu?

Túto úlohu môže dokončiť ktokoľvek puzzle, ale len tí najlepší to zvládnu za niekoľko sekúnd. Pravdepodobne chcete vedieť, či budete patriť medzi géniov, alebo nie. Čítajte ďalej a zistite, či môžete uspieť alebo zlyhať ako väčšina používateľov internetu.

Logický test, ktorý otestuje vaše schopnosti uvažovania

Cieľom test je jednoduchý, ako je uvedené na obrázok nižšie. Tvojou úlohou je pomôcť pirátovi otvoriť truhlicu s pokladom. Na to budeš musieť určiť hmotnosť modrého diamantu. Na to použite ostatné závažia na obrázku. Ak chcete mať čo najväčšiu šancu na úspech, je potrebné sústredenie a pozornosť.

Foto: © Legrisou.fr

Aké sú dobré dôvody na vykonanie tohto logického testu?

Hry Hry, pri ktorých sa používajú čísla, boli vždy známe ako relaxačné aktivity, ktoré výrazne znižujú stres. S týmto testom budete tiež zlepšíte svoju koncentráciu. Ak urobíte čo i len najmenšiu chybu v hmotnosti niektorého z predmetov, neuspejete.

Čtěte také  Optická ilúzia Vizuálny test: Ak máte orlie oči Nájdite číslo 9164 medzi 9194 za 14 sekúnd

Kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ nižšie si pozrite riešenie na ďalšej strane.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.