Accueil » Novinky » Logický test: vyskúšajte svoje IQ a nájdite kód za menej ako 35 sekúnd!

Logický test: vyskúšajte svoje IQ a nájdite kód za menej ako 35 sekúnd!

Nový výzva prebieha! Dnes vás pozývame vyriešiť hádanku ktorá spočíva v nájdení 3-miestneho kódu. Na to musíte analyzovať obrázok, ktorý obsahuje 5 falošných kombinácií, ktoré poskytujú nápovedu.

Testy Logické hry a hry na myslenie boli vždy populárne a veľmi cenené, pretože stimulujú našu myseľ. Tieto hry sú vynikajúcim spôsobom, ako stimulovať náš mozog a pomôcť nám zlepšiť našu schopnosť myslieť a riešiť problémy.

Navyše sú výzvy mimoriadne obľúbené na sociálnych sieťach, pretože sa dajú ľahko zdieľať a plniť.

Dnes je vašou úlohou nájsť kód! Budete prekvapení, ako rýchlo sa vám podarí nájsť správnu kombináciu. Tak čo, zvládneš túto výzvu? Veľa šťastia!

Legrisou.fr

Pravidlá, ktorými sa treba riadiť pri riešení úlohy

Ak chcete uspieť v úlohe, musíte pozorne sledovať a sústrediť sa. Pravidlá na nájdenie správneho trojciferného kódu sú jednoduché: po každej kombinácii troch číslic sa objavia farebné bodky.

  • Biela bodka znamená, že jedna z číslic chýba.
  • žltá bodka znamená, že jedno z čísel je prítomné, ale nie je v správnom poli.
  • zelená bodka znamená, že jedno z čísel je v správnom poli.
Čtěte také  Pozorovanie Zisti to: Ak máš mimoriadne bystré oči, nájdi skryté slovo Pomoc za 15 sekúnd

Týmto spôsobom môžeme vylúčiť nesprávne kombinácie a nájsť správny kód.
Táto úloha je však náročná, ako ukazuje posuvník obtiažnosti na obrázku. Musíte pozorne sledovať a sústrediť sa, aby ste našli správne kódy.

Varovanie! Farebné body nie sú umiestnené v správnom poradí. a máte 35 minút na nájdenie kódu alebo dokončenie úlohy. Buďte opatrní a pred pokusom o zmenu usporiadania bodiek si nájdite čas na ich prezretie!

Ak to zhrnieme, je nevyhnutné dobre trénovať svoju logiku a myseľ pri riešení hádaniek. To umožní vášmu mozgu pracovať efektívnejšie a rýchlejšie. Prácou na svojej logickej mysli dosiahnete neuveriteľné a prekvapivé výsledky.

Navyše, mozog sa považuje za sval a je potrebné ho trénovať, aby zostal vo forme. Rovnako ako iné svaly v tele, aj mozog treba trénovať, aby zostal vo forme a fungoval čo najlepšie. Dnešné hádanky sú skvelým spôsobom, ako pomôcť trénovať logickú myseľ, a ich riešenie je zábavné.

Čtěte také  IQ test: Iba géniovia nájdu 5 rozdielov za menej ako 15 s. Ste pripravení na túto výzvu?

Objavte záhadný kód!

Odhalíme dnešný kód! Na priloženom obrázku sú čísla, ktoré tvoria kód, farebne zvýraznené.. Pokúste sa uhádnuť kód za menej ako 35 sekúnd a gratulujeme tým, ktorí nájdu odpoveď včas!

Legrisou.fr

Odpoveď je 205. Takže ste pripravení na túto výzvu? Začíname!

Odporúčame vám, aby ste vyzvali svojich priateľov a rodinu zdieľaním tohto článku! Každý deň trávime veľa času vytváraním zábavných hier a budeme radi, ak tento článok budete zdieľať na sociálnych sieťach. Buďte preto takí láskaví a zdieľajte ho a presvedčte svojich priateľov a rodinu, aby sa zapojili!

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.