Accueil » Novinky » Logický test: Zvýšte svoje IQ a nájdite 3-miestny kód za menej ako 30 sekúnd!

Logický test: Zvýšte svoje IQ a nájdite 3-miestny kód za menej ako 30 sekúnd!

Hádanky a logické hry Logické hry sú v móde už dlho, ale v posledných rokoch dostali na sociálnych sieťach nový rozmer. Dnes sa pozrieme na hlavolam, ktorý zahŕňa nájsť 3-miestny kód z obrázku, ktorý obsahuje 5 falošných kombinácií, ktoré poskytujú nápovedu.

Tento typ výzva je na sociálnych sieťach veľmi populárna a často sa delí na niekoľko etáp, aby sa úloha skomplikovala.

Táto úloha Je určená pre ľudí, ktorí majú radi logické testy a testy myslenia. Pre hráčov môže byť dobrým spôsobom, ako si otestovať svoje schopnosti a odhodlanie. Obtiažnosť úlohy sa bude s vaším postupom zvyšovať, ale aj to robí tento druh testu takým zaujímavým!

Dnes je vašou úlohou nájsť kód z obrázka a poskytnutých indícií. Budete musieť analyzovať každý detail, aby ste našli správnu kombináciu. Podarí sa vám nájsť kód? Veľa šťastia!

Čtěte také  Zraková skúška: Dokážete, že máte dobrú zrakovú ostrosť, ak nájdete mydlo za menej ako 10 sekúnd?

© Legrisou.fr

Pravidlá, ktorými sa treba riadiť pri riešení úlohy

Ak chcete uspieť v tejto úlohe, musíte dávať pozor a sústrediť sa. Pri hľadaní trojmiestneho kódu je potrebné dodržiavať určité pravidlá.

Po zadaní 3-miestnej kombinácie sa zobrazia farebné bodky: biela bodka znamená, že jedna z číslic chýba, žltá bodka znamená, že jedno z čísel je prítomné, ale nie je v správnom poli a zelená bodka znamená, že jedno z čísel je v správnom poli.

Musíte sa pozrieť na tieto bodky a pomocou nich nájsť správny kód. Tieto bodky vám pomôžu vylúčiť možnosti a nájsť ďalšie. Táto úloha má náročnú úroveň, ako ukazuje posuvník obtiažnosti na obrázku.

Upozornenie! Farebné body nie sú umiestnené v zobrazenom poradí.. Máte 30 sekúnd na nájdenie kódu alebo dokončenie úlohy, takže dávajte pozor a neponáhľajte sa.

Na vyriešenie dnešnej hádanky je nevyhnutné použiť svoje logické a rozumové schopnosti. Hádanky môžu byť ťažké a vyžadujú si veľkú dávku sústredenia a kritického myslenia.

Čtěte také  Test pozorovacích schopností: Ak máte orlie oči, nájdite zvuk slova za 12 sekúnd

Tréning logického myslenia je skvelý spôsob, ako zlepšiť svoje schopnosti riešiť problémy, čo môže byť veľmi užitočné v každodennom živote.

Tiež, môže pomôcť zlepšiť pamäť a stimulovať kreativitu. Riešenie hádaniek a logické myslenie je teda skvelý spôsob, ako zlepšiť svoje celkové kognitívne schopnosti. Preto je dôležité, aby si ľudia našli čas na vyriešenie hádanky dňa a stimulovali tak svoje logické schopnosti.

Vyriešte úlohu a objavte tajný kód!

Dnes pre vás máme špeciálnu výzvu! Je čas, aby ste spojili svoje logické schopnosti a schopnosti riešiť problémy a zistili, či dokážete nájsť riešenie.

Boli ste úspešní? Dobre! Hľadaný kód bol 314. Gratulujeme tým, ktorí našli odpoveď za menej ako 30 sekúnd! Začnite premýšľať, ako sa popasujete s ďalšou úlohou, ktorú vám ponúkame!

© Legrisou.fr

Pozývame vás, aby ste prijali výzvu a zdieľali tento článok so svojimi priateľmi alebo rodinou! Každý deň trávime veľa času vytváraním a zdokonaľovaním zábavných hier, ktoré ponúkame, a boli by sme radi, keby ste si ich mohli užiť a zdieľať. Preto vás obzvlášť vyzývame, aby ste pozvali svojich známych, aby si s vami zahrali a zabavili sa tak.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.