Accueil » Novinky » Logický test: Zvýšte svoje IQ a nájdite kód za menej ako 40 sekúnd!

Logický test: Zvýšte svoje IQ a nájdite kód za menej ako 40 sekúnd!

Hádanka Hádankou dňa je kód, ktorý objavíte podľa priloženého obrázka. V skutočnosti nájdete päť falošných kombinácií, ktoré však poskytujú nápovedu pre Nájdite štvormiestny kód. Ale čo je to za typ testy Testy logiky a myslenia?

Logické testy sú hry, ktoré od účastníkov vyžadujú, aby využili svoje analytické schopnosti a vedomosti na vyriešenie problému. Tieto testy môžu mať rôzne formy, napríklad krížovky, hádanky, pamäťové hry alebo hľadanie skrytých predmetov. Testy sú sťažené pridaním obmedzených a/alebo nesprávnych nápovedí.

Tieto výzvy sú obzvlášť populárne na sociálnych sieťach, kde sa zdieľajú s veľkým publikom. Používatelia si musia potrápiť hlavu, aby našli kód a na konci odhalili riešenie. Takže ste pripravení prijať výzvu a nájsť kód?

Foto: © piram.sk

Pravidlá, ktorými sa treba riadiť pri riešení úlohy

Úloha na nájdenie správneho 4-miestneho kódu je náročná, ako môžete vidieť na posuvníku obtiažnosti. Ak chcete v tejto hádanke uspieť, musíte pozorovať a sústrediť sa a dodržiavať nasledujúce pravidlá: každá kombinácia 4 číslic je doplnená farebnými bodkami.

  • biela bodka znamená, že jedno z čísel nie je prítomné.
  • žltá bodka znamená, že jedno z čísel je prítomné, ale nie je v správnom poli.
  • zelená bodka znamená, že jedno z čísel sa nachádza v správnom poli.
Čtěte také  Optická ilúzia mozgu: Ak máte orlie oči, nájdite číslo 740 za 12 sekúnd

Musíte sa pozorne a sústredene pozerať, aby ste našli štvormiestny kód, ktorý zodpovedá farebným bodkám.

Pozor! Farebné body nie sú umiestnené v poradí. Na nájdenie kódu alebo dokončenie úlohy máte 40 sekúnd, preto buďte opatrní a sledujte ich polohu!

Tento test je skvelý spôsob stimulácie mozgu a udržiavať ho v dobrej kondícii. Logické myslenie je nevyhnutné na riešenie každodenných hádaniek, ktoré môžu byť veľmi zaujímavé a náročné.

Prostredníctvom tohto cvičenia možno váš mozog trénovať na riešenie zložitých problémov a hľadanie kreatívnych riešení. Zlepšuje tiež schopnosť mozgu zapamätať si informácie a rýchlejšie sa učiť.

Hádanky s bezpečnostným kódom sú teda skvelým spôsobom, ako si precvičiť logickú myseľ a pomôcť udržať mozog v kondícii. Takže, Neváhajte a prijmite výzvu na nájdenie správnej odpovede na hádanku dňa!

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.