Accueil » Horoskop » Marec 2023 zmení životy týchto astrologických znamení: blíži sa významná udalosť

Marec 2023 zmení životy týchto astrologických znamení: blíži sa významná udalosť

Marec sľubuje majestátne obdobie s jemným nádychom prechodu zo zimy do jari, keď sa mraky rozostúpia a uvoľnia miesto slnečným lúčom. Horoskop na tento mesiac odhaľuje vzrušujúcu novú éru, ktorá sa začína 7. marca vstupom Saturna do znamenia Rýb, kde zostane až do februára 2026, a 23. marca odchodom Pluta z Kozorožca, aby sa na nasledujúcich 20 rokov presunul do znamenia Vodnára. Tieto dva pohyby budú mať značný vplyv na 3 znamenia zverokruhu. Poďme ich rozlúštiť!

Hviezdy pokračujú v pohybe a v marci nám ponúkajú dlho očakávaný veľkolepý prechod. Aké tajomstvá skrývajú za svojou hviezdnou vravou? Čo majú pripravené pre tých najšťastnejších zo zverokruhu? Poďme to spoločne zistiť, nižšie!

Ktoré 3 znamenia zverokruhu zažijú v marci 2023 nevídanú zmenu?

Vďaka pohybu planét na oblohe sa zdá, že marec 2023 bude najvzrušujúcejším a najvzrušujúcejším mesiacom. Merkúr od 3. marca navštívi znamenie Rýb, Pluto od 23. marca vstúpi do znamenia Vodnára a Saturn od 7. marca zatieni znamenie Rýb. Tieto vyrovnania budú pre predstaviteľov niektorých súhvezdí prospešné viac ako pre iných… Uvidíme, čo im prinesie budúcnosť!

Býk

Milí rodáci znamenia Býka, máte dobrý dôvod na radosť, pretože tento mesiac marec prinesie mnoho priaznivých príležitostí. Hviezdy vám sľubujú pozitívnu energiu v pracovnej aj romantickej oblasti. Príchod Saturna do znamenia Rýb 7. marca pre vás znamená významný prechod. V poslednom čase ste veľmi usilovne pracovali na tom, aby ste nanovo definovali svoj profesionálny život, a možno konečne uvidíte, že vaše úsilie prináša ovocie! Tým však dobré správy nekončia, pretože polovica marca bude pre vás, Býci, tiež magickým obdobím. Venuša, vaša vládnuca planéta, sa 17. marca konečne dostane do vášho znamenia a prinesie vám harmonickú a priaznivú energiu. Budete sa cítiť ľahšie, sebavedomejšie a naklonení spoznávať nových ľudí a vytvárať krásne vzťahy s ostatnými! Planéta lásky nezabudne vyzdvihnúť váš šarm, príťažlivosť a zmyselnosť. Ak ste vo vzťahu, je to čas, keď sa môžete oddávať nežným výmenám názorov so svojou druhou polovičkou. Ak ste slobodní, vaše zvodné schopnosti budú v plnej sile a nikto vám neodolá!

Čtěte také  Horoskop na 23. mája 2023: Levy majú príležitosť uplatniť svoj talent a silu!

Škorpión

Mnohí z vás museli v poslednom čase prejsť pomerne náročným obdobím. Táto situácia mala značný vplyv na vaše rozhodovanie a obmedzila vašu slobodu prejavu. Našťastie, počas tohto marca sa situácia konečne zmení, pretože Saturn sa presunie do znamenia Rýb, planéty disciplíny a životných lekcií, čo vám poskytne príležitosť znovu sa spojiť s tým, čo je pre vás skutočne dôležité: s prežívaním obohacujúcich zážitkov, najmä tých, ktoré sa vymykajú bežnému životu. Je to tiež vhodný čas na to, aby ste sa nechali unášať energiou Jupitera v Baranovi. Sila planéty expanzie a úspechu je obzvlášť prospešná pre vás, milí Škorpióni, ktorí túžite po dobrodružstve! Je to ideálna príležitosť prežiť tento okamih naplno. Zhruba povedané, tento mesiac marec sa zhoduje s obdobím obnovy a príležitostí, vďaka príchodu Pluta vo Vodnárovi a dynamickej energii Barana konečne vyjdete zo svojej ulity a naplno využijete všetko, čo vám život ponúka.

Čtěte také  Horoskop na 10. marca 2023: Ktoré znamenia zverokruhu majú dnes šťastie?

Vodnár

Marec pre vás sľubuje veľmi vzrušujúci mesiac, milí Vodnári. Dve veľké planéty totiž zmenia váš život. Saturn, ktorý bol vo vašom znamení posledné tri roky, vám pomohol lepšie spoznať samých seba, rozvinúť sebadôveru a presadiť svoju osobnosť. Od 7. marca však planéta disciplíny opustí vaše súhvezdie a usadí sa v znamení Rýb, v ktorom zostane tri roky. To znamená, že si konečne môžete vydýchnuť, posunúť sa ďalej a pripraviť sa na ešte intenzívnejšie zážitky. To však nie je všetko, pretože od 23. marca 2023 sa vo vašom znamení usadí Pluto. Táto mocná a tajomná planéta vám pomôže podniknúť dôležitú prácu v oblasti skúmania a osobného rozvoja, aby ste lepšie objavili sami seba. Je pravda, že vo vašich spoločenských vzťahoch môže dôjsť k významným zmenám, ale to bude mať za následok aj individuálne revolúcie, ktoré vám budú veľmi prospešné! V každom prípade sa môžete tešiť, pretože hviezdy vám sľubujú obdobie transformácie a skúmania, ktoré vám umožní naplno využiť svoj potenciál. Tento tretí mesiac roku 2023 bude plný príležitostí na rast a naplnenie. Využite ich včas!

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.