Accueil » Novinky » Máte schopnosti génia? Dokážte to vyriešením tejto hádanky za menej ako 10 sekúnd!

Máte schopnosti génia? Dokážte to vyriešením tejto hádanky za menej ako 10 sekúnd!

Len skutočný profesionál nájde správnu odpoveď v čase, ktorý má k dispozícii.

Nie je nič lepšie ako vizuálna hádanka, ktorá preverí vaše intelektuálne a pozorovacie schopnosti. Tento malý test pomôže stimulovať váš mozog, pretože sa na prvý pohľad môže zdať jednoduchý, ale nie je. Sústreďte sa a pokúste sa splniť túto úlohu. Na nájdenie správnej odpovede budete mať iba 10 sekúnd. Snažte sa, ale nezabudnite, že čas beží.

IQ test: pokyny, ktoré treba dodržiavať

Pri tomto teste sa vám zobrazí obrázok. Na obrázku sú štyri (4) ženy. Každá z nich má vlastnú postavu a štýl: nevyzerajú rovnako. Ak chcete prejsť týmto testom, musíte zistiť, ktorá z nich je najstaršia. Budete však čeliť ďalšej ťažkosti. Na výber budete mať maximálne 10 sekúnd. Budete musieť skombinovať rýchlosť, sústredenie, inteligenciu a logiku.

© Kulturologia

 

Aký je zmysel takejto výzvy?

No, 99 % ľudí, ktorí sa pokúsili vyriešiť túto hádanku, neuspelo. To by vás malo motivovať ešte viac, pretože zvládnutie tejto skúšky by dokázalo, že ste naozaj génius. Okrem toho je dôležité pokúsiť sa vyriešiť tento druh hádanky, aby ste si otestovali sami seba, ale aj aby ste si precvičili svoje schopnosti. Čím viac si totiž precvičíte mozog, tým viac sa zlepšia vaše intelektuálne schopnosti. Je to dobrý spôsob, ako si vybrúsiť pozorovacie schopnosti a zdokonaliť svoju logiku. Časový limit vás prinúti vyniknúť, a tak zvýrazní, čoho ste skutočne schopní.

Čtěte také  Vizuálny test: Ak máte zrak 50/50, nájdite číslo 16 medzi 15 za 15 sekúnd

Čas 10 sekúnd vypršal. Našli ste správnu odpoveď?

Žena v modrom a bankovom kostýme bola zo všetkých najstaršia. Úprimne blahoželáme tým, ktorí uspeli. Ste jedným z mála ľudí, ktorí majú predpoklady na to, aby boli skutočnými géniami.

Ako vidíte, nestačilo vybrať jednu zo žien náhodne. Museli ste sa sústrediť na detaily. Ak na prvý pohľad všetky vyzerali mlado, existoval jeden detail, ktorý umožnil rozlíšiť, ktorá z nich je staršia ako ostatné. Nemali ste sa sústrediť na oblečenie, ale skôr na tvár každej z nich. Všetci totiž mali prirodzené vlasy, okrem toho, ktorý bol oblečený v modrom. Prečo to tak bolo? Pretože mala parochňu, takže mala čo skrývať. Aby sme vám pomohli lepšie si to predstaviť, riešenie vám sprostredkujeme na obrázku, ktorý sa nachádza práve nižšie.

© Kulturologia

 

Čtěte také  Dokážte, že ste našli 3 rozdiely medzi obrázkami mačiek za 15 sekúnd

Nezabudnite pozvať svojich priateľov a rodinu, aby si test vyskúšali a dokončili ho zdieľaním na sociálnych sieťach.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.