Accueil » Novinky » Matematická hádanka: Len skutočný génius príde na to, ktorú zápalku presunúť, aby získal správnu rovnicu!

Matematická hádanka: Len skutočný génius príde na to, ktorú zápalku presunúť, aby získal správnu rovnicu!

Máte radi výzvy? Áno ? Potom je tento matematický IQ test určený práve pre vás! Dnes vám navrhujeme, aby ste sa pokúsili prekonať hádanku pre géniov. Je to dobrá príležitosť posunúť svoje hranice a dokázať všetkým, že máte predpoklady na to, aby ste boli géniom. Predtým, ako začnete, venujte čas sústredeniu.

Čo je to IQ test?

V tomto teste vám predložíme pomerne nezvyčajnú rovnicu. Nielenže sú čísla v rovnici zložené zo zápaliek, ale rovnica je aj nesprávna: niekde je chyba. Vaším cieľom je identifikovať túto chybu a opraviť ju. Aby ste to dosiahli, budete presunúť jednu a len jednu zhodu. Preto musíte zistiť, ktorú zhodu presunúť a kam ju umiestniť.

©Mixxradio

Aký zmysel má IQ test?

Prvým účelom je vždy umožniť vám, aby ste si na niekoľko minút oddýchli od svojho dňa. IQ testy sú skutočne veľmi zábavné a zábavné. Poskytujú malé rozptýlenie počas dlhého pracovného alebo študijného dňa. Takéto testy však boli vytvorené aj preto, aby ste si mohli otestovať svoje schopnosti. Ich cieľom je prinútiť vás, aby ste naplno využili svoje schopnosti.Cieľom je prinútiť vás používať svoj mozog bez toho, aby ste na seba vyvíjali tlak.. Týmto spôsobom si zlepšíte intelektuálne schopnosti bez toho, aby ste sa príliš vyčerpali.

Čtěte také  Test osobnosti: čo prezrádza tvar vašich prstov o vašej osobnosti? Zistite to teraz!

Je čas dať riešenie!

Pre tento IQ testBoli dve možné odpovede. Ak ste našli aspoň jednu, potom všetky naše Gratulujeme ! Zaslúžiš si titul génia!

Pre tých z vás, ktorí na to nemohli prísť, sa nebojte, všetko vám vysvetlíme. Prvou možnosťou bolo odstrániť zápalku z číslo 8 na získanie číslo 9 a presunúť ho k číslu 0, aby vzniklo číslo 8. Takže by ste dostali novú rovnicu: 9 + 3 – 4 = 8 čo je čistá operácia. Druhou možnosťou bolo odstrániť z čísla 8 zhodu, aby sme dostali číslo 6, a pripočítať ju k číslu 4, aby sme dostali číslo 9. Tým by sme dostali: 6 + 3 – 9 = 0. Pre lepšie pochopenie uvádzame riešenie na obrázkoch.

©Mixxradio

Dúfame, že sa vám tento IQ test páčil. Ak áno, pozývame vás, aby ste ho zdieľali na sociálnych sieťach.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.