Accueil » Novinky » Matematická hádanka pre šikovných. Podarí sa vám splniť túto mozgovú výzvu?

Matematická hádanka pre šikovných. Podarí sa vám splniť túto mozgovú výzvu?

Tu je IQ test, ktorý vám ukáže, akí ste inteligentní!

Online hádanky a vizuálne rébusy sa čoraz častejšie stávajú kritériom na preukázanie inteligencie. Nie je to prekvapujúce, pretože tieto mozgové výzvy sú niekedy také zložité, že ich dokážu vyriešiť len tí najinteligentnejší a najprenikavejší ľudia.

Tak je to aj v prípade matematickej hádanky, ktorú dnes navrhujeme. Dokážete to?

Vizuálny test: „Aká je hodnota posledného obrazca?

Táto matematická hádanka nie je taká jednoduchá, ako sa zdá. V skutočnosti by ste mali vedieť, že 40 % japonskej populácie sa ju nepodarilo vyriešiť včas. Aby ste uspeli, mali by ste sa čo najviac sústrediť, aby ste v tejto zložitej úlohe ukázali to najlepšie, čo vo vás je.

Na nasledujúcom obrázku vidíte tri obrazce vytvorené rovnými čiarami, ktoré sa stretávajú. Každý obrazec má svoju hodnotu: 9 a 1 pre prvé dva. Je na vás, aby ste našli hodnotu posledného čísla.

Čtěte také  Horoskop na 10. februára 2023: Kozorožci budú vyzvaní, aby sa ujali vedenia a prijali rozhodnutia, ktoré zmenia chod vecí!
© Kulturologia

 

Máte 30 sekúnd na to, aby ste uhádli, ktorá úvaha vás privedie k tejto hodnote, a správne odpovedali! Dokážete to? Áno ? Potom zapojte svoj mozog!

Kliknutím na „ďalej“ nižšie si môžete pozrieť riešenie

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.