Accueil » Novinky » Matematická hádanka: Prekonajte svoje limity s touto desivou matematickou hádankou!

Matematická hádanka: Prekonajte svoje limity s touto desivou matematickou hádankou!

Úloha dňa je ideálna na to, aby vás prinútila hlboko premýšľať a zároveň odhalila hranice vašej inteligencie. Je to Hádanka Matematická hádanka, ktorá je ideálna na otestovanie vašich schopností riešiť hádanky.

Tým, že si všimnete túto výzvuvycibrí vašu logickú myseľ a rozšíri vaše matematické obzory.

Výzva dňa

Dnešná úloha sľubuje, že bude ťažká, ale obohacujúca. Umožní vám trochu si oddýchnuť, zabaviť sa a zároveň si oddýchnuť. Urobte si pohodlie a usilovne sa sústreďte na využitie všetkých svojich kognitívnych schopností. Vyriešením tejto hádanky dokážete svoju vnímavosť a zvládnutie matematiky.

Dnešná matematická hádanka, ktorá je podnetným intelektuálnym dobrodružstvom, je prezentovaná vo forme rovníc s plochami, z ktorých každá má iné hodnoty. Vašou úlohou je nájsť hodnotu každej strany. nájsť výsledok posledného výpočtu.

© Legrisou.fr

Čtěte také  Máte víziu 50/50 Nájdite slovnú fázu medzi jeleňmi za 12 sekúnd

Odpoveď na túto matematickú úlohu

Okamžite odpoveď na túto matematickú výzvu:

  • Prvý riadok: 31 + 31 + 31 = 93

V skutočnosti sa celá prvá strana rovná 93, čo znamená, že hodnota každej strany je teda 31.

  • Druhý riadok: 31 + 11 + 11 = 53

Táto rovnica zobrazuje prvú stranu plus 2 rôzne strany. Ak nahradíte prvú tvár číslom 31, potom hodnota ďalších dvoch plôch bude 11.

  • Tretí riadok: 11 + 5 + 5 = 21

Táto rovnica zobrazuje druhú stranu plus 2 nové strany. Ak nahradíte druhú tvár jej hodnotou, t. j. 11, potom hodnota 2 nových plôch je 5.

  • Posledný riadok: 31 + 11 – 5 = 37

Tu rovnica zobrazuje prvú stranu pridanú k druhej strane pridanej k tretej strane. Nahradením každej strany jej príslušnou hodnotou, t. j. 31, 11 a 5, dostaneme odpoveď 37.

Legrisou.fr

Zdala sa vám táto matematická hádanka ťažká?

Nájdenie správnej odpovede na túto matematickú úlohu je perfektný spôsob, ako všetkým dokázať, že to s číslami viete. Ak sa vám podarilo vyriešiť túto hádanku, patríte medzi ľudí s vysokým IQ.

Čtěte také  IQ test: Myslíte si, že ste dostatočne pozorní na to, aby ste našli 3 rozdiely? Máte 15 sekúnd.

Ak hľadáte ešte náročnejšie výzvy, k dispozícii sú aj ďalšie inteligenčné testy a matematické hádanky. V skutočnosti sa vám snažíme ponúkať stále zložitejšie a pútavejšie výzvy.

Naším cieľom je otestovať vaše analytické schopnosti, aby ste mohli posunúť hranice svojej mysle.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.