Accueil » Novinky » Matematická úloha: Presuňte iba jednu zápalku a vyriešte rovnicu za menej ako 20 sekúnd

Matematická úloha: Presuňte iba jednu zápalku a vyriešte rovnicu za menej ako 20 sekúnd

IQ testy a hádanky sú v súčasnosti veľmi populárne. Ľudia sa radi zdokonaľujú a porovnávajú sa pri riešení rôznych druhov duševných problémov. Možno ste už počuli o hádanke dňa, ktorá je v súčasnosti veľmi populárna na sociálnych sieťach.

Je to krátky, ale intenzívny test, ktorý má preveriť vašu rýchlosť, pozornosť a schopnosť riešiť problémy. Cieľom je vyriešiť rovnicu za menej ako 20 sekúnd.

Východisková rovnica je 8 x 8 = 12, ale táto rovnica je nesprávna a vy musíte nájsť správne riešenie. Ak ste pripravení na túto výzvu a chcete si vyskúšať svoje schopnosti, prečítajte si, ako vyriešiť dnešnú hádanku.

© Kulturologia

 

Nájdite riešenie hádanky!

Dnes vám ponúkame hádanku, ktorá si vyžaduje veľa sústredenia a pozorovania. Musíte nájsť riešenie a pochopiť rovnicu, ktorá sa za touto výzvou skrýva. Ak chcete vyriešiť úlohu, môžete presunúť iba 1 zápalku. Ste pripravení prijať túto výzvu?

Čtěte také  Optická ilúzia Vizuálny test: Ak máte bystré oči Nájdite slovnú hru medzi rovnakými za 16 sekúnd

Pozývame vás, aby ste klikli na „Ďalej“ a našli riešenie na ďalšej stránke.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.