Accueil » Novinky » Matematická úloha: Presuňte iba jednu zápalku a vyriešte rovnicu za menej ako 20 sekúnd » Stránka 2

Matematická úloha: Presuňte iba jednu zápalku a vyriešte rovnicu za menej ako 20 sekúnd

V tejto výzve uspejeme, ak využijeme svoj um a kreativitu. Musíme pozorne sledovať a sústrediť sa na hru, aby sme našli potrebné riešenia. Kľúčom k úspechu je naša schopnosť spojiť jednotlivé časti a nájsť správnu kombináciu.

Čím vytrvalejší budeme, tým väčší pokrok dosiahneme. Neváhajte si urobiť prestávku a odpočinúť si, ak cítite potrebu. Pomôže vám to vyčistiť si myseľ a ľahšie nájsť riešenia. Preto si nájdite čas na premýšľanie a zábavu, pomôže vám to vyriešiť túto výzvu.

Vyriešte výzvu za menej ako 20 sekúnd

Táto výzva je veľmi populárna na sociálnych sieťach, najmä na Twitteri a Instagrame. Premýšľali ste niekedy, ako vyriešiť túto výzvu? Máme pre vás obrázok, ktorý vám pomôže nájsť odpoveď (pozri nižšie).

© Kulturologia

 

Riešenie je 8 × 9 = 72.

Ak ste našli správnu odpoveď za menej ako 20 sekúnd, výborne! Dúfame, že toto riešenie bolo pre vás užitočné a že ste túto úlohu úspešne zvládli.

Čtěte také  IQ test: Nájdite 12 rozdielov medzi koalami: 99 % ľudí sa v tejto úžasnej úlohe pomýlilo.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.