Accueil » Novinky » Myslíte si, že máte na to, aby ste prešli týmto logickým testom?

Myslíte si, že máte na to, aby ste prešli týmto logickým testom?

Nezabudnite, že je dôležité starať sa o seba a dbať na to, aby ste sa príliš neunavili. Aby ste si oddýchli, odporúčame vám, aby ste si oddýchli s týmto malým logickou hrou.

Táto hra vám umožní múdro využiť svoj čas a zároveň uvoľniť tlak, pretože si budete môcť oddýchnuť a zároveň využiť svoje intelektuálne schopnosti. Ak ste pripravení, potom je čas začať.

Aké sú pokyny pre tento logický test?

Pre tento testV tomto teste vám ukážeme obrázok s dvoma trojuholníkmi, z ktorých jeden je menší ako druhý. Tieto dva trojuholníky však budú dosť zvláštne, pretože menší bude zložený z troch zápaliek, zatiaľ čo väčší zo šiestich zápaliek.

Ak chcete uspieť tento testVaším cieľom bude presunúť tri zápalky tak, aby vytvorili päť trojuholníkov namiesto dvoch. Pri riešení tejto hádanky sa snažte čo najviac sústrediť, pretože ide o logiku a uvažovanie.

Čtěte také  Optická ilúzia Vizuálny test: Ak máte zrak 50/50, nájdite slovo dieťa za 17 sekúnd

Legrisou.fr

Prečo si urobiť logický test?

Účelom tohto druhu testu je predovšetkým rozptýliť vás, aby ste si počas dňa mohli urobiť niekoľko minút prestávky. Po druhé, vďaka internetu sú testy tohto druhu ľahko dostupné kdekoľvek a kedykoľvek si ich chcete urobiť. A napokon, logické testy, ako už názov napovedá, nielenže preveria váš zmysel pre logiku a rozumové schopnosti, ale ich aj zlepšia a zdokonalia. Je totiž dôležité pravidelne vyhodnocovať svoje schopnosti, aby ste zistili, kde sú vaše slabiny, a aby ste ich odstránili. Okrem toho sa tieto testy dajú použiť ako cvičenia, a tak výrazne zlepšiť vašu intelektuálnu výkonnosť.

Test sa skončil. Aká je vaša konečná odpoveď?

Všetkým, ktorým sa podarilo nájsť správnu odpoveď, úprimne blahoželáme, sme ohromení vaším postrehom.

Pre tých z vás, ktorým sa nepodarilo dokončiť tento logický test, sa nebojte, vysvetlíme vám, čo ste museli urobiť, aby ste túto hádanku zvládli. Napríklad, aby ste prešli, museli ste použiť zápalky z menšieho trojuholníka a umiestniť ich do väčšieho.

Čtěte také  Test optických ilúzií: Ak máte jastrabie oči, nájdite číslo 343 za 13 sekúnd

Dať päť trojuholníkov, stačilo vytvoriť malý trojuholník vo vnútri veľkého trojuholníka. Vrchol tohto nového trojuholníka by však mal smerovať nadol. Tým by ste získali veľký trojuholník, ktorý obsahuje štyri malé trojuholníky, čo je spolu päť trojuholníkov.

Tu je riešenie na obrázkoch, ktoré vám pomôže lepšie pochopiť.

Legrisou.fr

Ak sa vám tento logický test páčil, odporúčame vám, aby ste ho zdieľali na svojich sociálnych sieťach a dali o ňom vedieť svojim priateľom a rodine.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.