Accueil » Novinky » Na vyrovnanie rovnice je potrebné presunúť iba jeden zápas, ale ktorý? Tento IQ test zvládnu do 15 sekúnd len géniovia

Na vyrovnanie rovnice je potrebné presunúť iba jeden zápas, ale ktorý? Tento IQ test zvládnu do 15 sekúnd len géniovia

IQ testy sú známe ako najúčinnejší spôsob výpočtu intelektuálnych schopností človeka. Nie sú však jediné testy ktoré môžu preukázať riešenie problémov a používanie logického myslenia. Vizuálne hádanky a logické hry tiež poskytujú príležitosť na precvičenie týchto zručností.

Dnes vám predstavíme úlohu, ktorá vám umožní precvičiť si schopnosti riešiť problémy.

Táto výzva je veľmi populárna na sociálnych sieťach a spočíva v riešení matematickej chyby. za menej ako 15 sekúnd. Východisková rovnica je 8 + 9 = 5čo je zjavne nesprávne. Vašou úlohou je rýchlo a logicky nájsť riešenie tohto problému.

Legrisou.fr

Táto úloha sa môže na prvý pohľad zdať zložitá, ale nebojte sa, pretože vás týmto procesom prevedieme a vaše šance na úspech budú väčšie, ak budete postupovať podľa našich pokynov. Takže ste pripravení na túto výzvu? Poďme sa do toho pustiť!

Čtěte také  Logický test: Zvýšte svoje IQ a nájdite kód za menej ako 40 sekúnd!

Dnešná výzva: Vyriešte hádanku!

Ste pripravení na túto výzvu? Máme pre vás zábavnú a zaujímavú hádanku, ktorá vám pomôže rozvinúť vaše schopnosti riešiť problémy. Musíte sa pozorne pozerať a premýšľať o možnostiach. Niekedy musíte premýšľať mimo škatuľky a preskúmať možnosti, aby ste našli správne riešenie. V tejto hádanke, môžete presunúť iba 1 zápalku, aby ste našli riešenie. Tak čo, ste pripravení na túto výzvu?

Aby sme uspeli v hádanke, musíme použiť svoju myseľ a kreativitu. Keď prijmeme výzvu, musíme sa pozorne pozrieť a sústrediť sa na jednotlivé dieliky. Musíme sa pozrieť na každý dielik, preskúmať každý vzor a tvar, aby sme našli vodítka, ako do seba zapadajú.

Ak nenájdeme riešenie hneď, nesmieme sa nechať odradiť. Mali by sme si nájsť čas a premýšľať o tvorivých spôsoboch riešenia úlohy. Môžeme sa napríklad pokúsiť vytvoriť model s niektorými časťami a zistiť, či nám to pomôže pochopiť celkový vzor. Keď začneme chápať celý vzor, je potom jednoduchšie zistiť, ako jednotlivé časti zapadajú do celkovej štruktúry. S trochou trpezlivosti a pozorovania môžeme túto úlohu vyriešiť.

Čtěte také  IQ test: Nájdite číslo, ktoré by malo byť na mieste otáznika za 60 sekúnd

Riešenie IQ testu!

Všetci sme boli ohromení popularitou tejto výzvy na sociálnych sieťach, ako sú Facebook a Twitter. Je to veľmi jednoduchá výzva, ktorá otestuje vaše schopnosti riešiť problémy a rýchlo myslieť.

Riešenie je 0+9=9 a vieme, že mnohí z vás zvládli túto úlohu za menej ako 15 sekúnd. Gratulujeme! Pozývame vás, aby ste sa o svoj úspech podelili s priateľmi a povzbudili ich, aby prijali výzvu a zistili, či dokážu prekonať váš čas.

Ako môžete vidieť, na obrázku nižšie je vysvetlené riešenie. Neváhajte sa oň podeliť s ostatnými, ktorí ešte nenašli odpoveď, aby sa aj oni mohli zabaviť pri tomto mentálnom teste.

Legrisou.fr

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.