Accueil » Horoskop » Nasledujúcich 5 rokov bude výnimočných pre 3 znamenia zverokruhu

Nasledujúcich 5 rokov bude výnimočných pre 3 znamenia zverokruhu

Saturn, planéta disciplíny a trpezlivosti, opúšťa 7. marca Vodnára a začína dlhú cestu v Rybách až do roku 2025. Zatiaľ čo Pluto, hviezda premien, pokračuje vo svojej ceste v Kozorožcovi až do 23. marca 2023, keď začne dlhú cestu vo Vodnárovi na 21 rokov… Tieto pohyby planét ohlasujú začiatok novej éry a nastolujú nový svetový poriadok. A iba 3 zrodenci zverokruhu budú mať šancu využiť túto situáciu. Poďme dešifrovať!

Vedeli ste, že Pluto bol naposledy vo Vodnárovi počas Francúzskej revolúcie? Fascinujúce, však? Ste zvedaví, čo vás čaká v nasledujúcich 5 rokoch? Hviezdy povedali svoje posledné slovo: od marca 2023 bude svet ležať pri nohách troch znamení zverokruhu.
Ktoré znamenia zverokruhu budú vládnuť svetu od marca 2023 a počas nasledujúcich 5 rokov?

Je čas na bilancovanie a zmeny! Vesmír sa mení vďaka astrálnym konfiguráciám, ktoré sa uskutočnia v marci 2023. Vzhľadom na to, že duo Saturn-Pluto mení znamenia, naznačuje to významné transformácie v blízkej budúcnosti. Objavte 3 astrologické znamenia, ktorých sa to týka najviac!

Lev

Milí rodení znamenia Leva, so vstupom Pluta do znamenia Vodnára budú v nasledujúcich piatich rokoch nasledovať dobré správy jedna za druhou. Túžite po kontrole a tá vám bude od marca tohto roka dobre slúžiť. Narodili ste sa, aby ste boli vodcami, čo vám dá príležitosť zažiariť a dokázať svoje schopnosti v osobnom aj profesionálnom živote. Vďaka vašej silnej osobnosti sa vám podarí dobyť svet! Nech už sú vaše sny akékoľvek, ste pripravení za ne bojovať a urobiť všetko pre to, aby ste si ich splnili. Využite toto priaznivé obdobie na to, aby ste všetkým okolo seba dokázali, čoho ste skutočne schopní, a vezmite svoj osud do rúk. Hviezdy vám žehnajú počas celej nasledujúcej päťročnice; bude plná výziev, úspechov a príležitostí. Využite každú príležitosť a premeňte ju na triumf! Nezabúdajte, že ste Lev, zrodený na to, aby ste dominovali, a svet je pripravený vidieť vás riaviť zo všetkých síl!

Čtěte také  Horoskop na 14. apríla 2023: V tento deň sú Strelci povzbudení k vyjadreniu svojej kreativity!

Váhy

Príslušníci znamenia Váh ste druhým znamením na zozname, ktoré podľa astrológov bude ťažiť z nového umiestnenia Pluta a Saturna na nočnej oblohe. Pripravte sa na vzrušujúce obdobie! Ak ste v minulosti nevyužili mnohé príležitosti, je načase, aby ste to všetko hodili za hlavu a viac sa sústredili na budúcnosť… Od marca 2023 totiž budete mať príležitosť výrazne zmeniť svoj život! Vaša vyrovnaná povaha a schopnosť nájsť spoločnú reč v ťažkých časoch budú veľmi cennými vlastnosťami vo svete plnom rozdielnych názorov. V práci sa môžete stretnúť s veľkými zmenami v spoločnosti, v ktorej pracujete, ale to by vás nemalo nijako znepokojovať, pretože váš talent uvádzať veci na pravú mieru vám pomôže úspešne prekonať toto prechodné obdobie. Pravdepodobne sa vám naskytne príležitosť prevziať vedúcu pozíciu, takže buďte pripravení prevziať nové povinnosti! Z finančného hľadiska sa vám hviezdy vyrovnávajú, čo vám dáva zelenú na uskutočnenie investície, o ktorej ste snívali.

Čtěte také  Tieto tri znamenia sa rozhodujúcim spôsobom stretnú koncom februára, budete jedným z nich?

Škorpión

Pokiaľ ide o vás, Škorpióni, ste tretím astrologickým znamením, ktoré je povolané vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a zažiariť v nasledujúcich rokoch. Hoci môžete čeliť niekoľkým starostiam, hviezdy vás podporia pri prekonávaní týchto prekážok. Nenechajte sa teda odradiť, pretože máte vytrvalosť a inteligenciu, ktoré dokážu pohnúť horami. Len si verte! Hviezdy vám pomôžu uspieť vo všetkom, do čoho sa v budúcnosti pustíte. To znamená, že ak chcete dosiahnuť úspech, nikdy sa nenechajte ničím alebo nikým odradiť a pracujte na tom tvrdšie ako ostatní! Astrológovia vám radia, aby ste si dávali pozor na hádky, najmä v práci; držte sa od nich čo najďalej! Prechod Pluta cez Vodnára a vstup Saturna do znamenia Rýb od marca 2023 pre vás bude znamenať začiatok prosperujúceho obdobia a počas nasledujúcich piatich rokov by ste mohli byť vyzvaní, aby ste viedli veľkú inštitúciu. Buďte odvážni a vytrvalí v snahe dosiahnuť úspech. Hviezdy sú na vašej strane, tak do toho choďte!

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.