Accueil » Novinky » Otestujte si svoje IQ: Nájdete odpoveď na poslednú operáciu?

Otestujte si svoje IQ: Nájdete odpoveď na poslednú operáciu?

Tento test je určený pre tých logicky zdatnejších.

Dnešný test je určený najmä pre šikovných matematikov. Keď už sme pri tom, viete nájsť súvislosť medzi žuvačkou a matematikou? Prekvapujúco je tu jeden.

Štúdia vedeckého inštitútu Wrigley ukázala, že žuvanie žuvačiek môže zvýšiť inteligenciu o 3 %. Príčina tohto javu je zatiaľ neznáma. Pri dnešnom teste budete potrebovať viac ako jeden balík, aby ste ho úspešne zvládli. Ukážte svoje matematické schopnosti vyriešením tejto náročnej operácie.

Ako zistíte výsledok poslednej operácie?

Test, ktorý vám dávame, je pomerne pokročilý IQ test. Budete musieť premýšľať, ako len dokážete, a hľadať logiku tohto cvičenia, ktoré na prvý pohľad vyzerá jednoducho.

Toto cvičenie môže vyzerať jednoducho, ale v skutočnosti je ťažké a zvládnu ho len tí najinteligentnejší ľudia. Ak ste už niekedy robili IQ testy, tento je na vyššej úrovni.

Čtěte také  Logický test: Nájdite 4-miestny kód za menej ako 40 sekúnd a otestujte svoje IQ!

Aby ste ju zvládli, budete musieť využiť svoje logické a matematické schopnosti.

© Kulturologia

 

Ako nájsť odpoveď na záverečnú rovnicu?

Toto cvičenie oklamalo mnohých svojou nenáročnou prezentáciou. Najlepší zlyhali, ale aj tí najchytrejší. Na riešenie potrebujete čas, ale musíte vyskúšať aj všetky možné kombinácie výpočtov.

Ak chcete získať výsledok poslednej operácie, musíte ísť za hranice toho, čo je viditeľné, a nájsť chybu. Cieľom je nájsť vzťah medzi všetkými týmito číslami. Všetky tieto operácie majú logickú postupnosť a žiadne čísla nie sú umiestnené náhodne.

Na začiatok sa pokúste nájsť logiku prvej operácie. Ak máte odpoveď, skúste to znova pri druhej a tak ďalej. Keď sa dostanete k poslednej operácii, stačí ju dokončiť pomocou rovnakej operácie. Na pomoc vám uvedieme, že výpočty, ktoré sa pri týchto operáciách vykonávajú, sú sčítanie a násobenie.

Čtěte také  Test optických ilúzií: Ak máte jastrabie oči, nájdite číslo 253 za 13 sekúnd

Pozývame vás, aby ste klikli na „Ďalej“ a našli riešenie na ďalšej stránke.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.