Accueil » Novinky » Poznáte 8 rozdielov medzi týmito dvoma obrázkami? To dokážu len géniovia

Poznáte 8 rozdielov medzi týmito dvoma obrázkami? To dokážu len géniovia

Nájdite rozdiel: tento test koordinácie oko-mozog vás vyzve, aby ste za 15 sekúnd našli 8 rozdielov medzi dvoma takmer rovnakými obrázkami zobrazenými nižšie.

Optické ilúzie, hádanky a testy osobnosti vládnu internetu vďaka svojim stimulačným účinkom na mozog. Kto nemá rád dobré puzzle? Dnes vám prinášame niečo iné ako zvyčajne s názvom „Poznaj rozdiely“. Test presahuje rámec vášho mozgu a dodá vám adrenalín, ktorý potrebujete na celý deň.

Nie, nie je to optický klam. Okrem toho vám tento test neposkytne pohľad na vašu osobnosť. Poskytne vám to uspokojenie z úspechu a rozvoj vašich kognitívnych schopností. Nič neotestuje vašu koordináciu oko-mozog lepšie ako test na rozpoznanie rozdielov medzi dvoma rovnakými obrázkami.

Nájdi rozdiel: pravidlá hry

  • Čitatelia majú len niekoľko sekúnd na to, aby si obrázok pozreli;
  • Na obrázkoch musíte rozpoznať 8 rozdielov. Na prvý pohľad sa vám tieto obrázky môžu zdať rovnaké, ale pri porovnaní medzi nimi existujú drobné rozdiely;
  • Rozdiely by mali byť ľahko viditeľné;
  • Ak si všimnete šiesty rozdiel, získate výrazné uznanie, pretože patríte medzi 5 % úspešných používateľov internetu;
  • Musíte si však uvedomiť, že čas je obmedzený (15 sekúnd).
Čtěte také  Pokúste sa za 10 sekúnd rozpoznať zvláštnu krysu na tomto obrázku
© Kulturologia

 

Vyriešte túto hádanku ľahko za 15 sekúnd

Tu je prezentácia spoľahlivého spôsobu, ako nájsť všetky rozdiely v tejto obrázkovej skladačke za niekoľko sekúnd:

1 – Musíte mať tú zručnosť „magického oka“, ktorá sa používa pri tých bláznivých obrázkoch z 90. rokov a zahŕňa prekríženie očí.

2 – Pozrite sa na obrázky, začnite križovať oči.

Keď sa na obrázok zameriate, všetky rozdiely by mali byť „zjavné“.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.