Accueil » Novinky » Pozorovací test: Dokážete nájsť 10 rozdielov za 20 sekúnd? Dokážte to teraz!

Pozorovací test: Dokážete nájsť 10 rozdielov za 20 sekúnd? Dokážte to teraz!

Hry s chybami alebo hry s rozdielmi sú formou IQ testy Klasika. Nájdete tu testy pre deti aj dospelých. Ten, ktorý vám dnes ponúkame, je na vašej úrovni.

V tejto vizuálnej výzve si budete môcť stimulovať mozog, pracovať na svojom pozorovacom zmysle a rýchlosti myslenia a zároveň sa zabaviť! Na čo ešte čakáte? Táto výzva ?

Vizuálny test: „Nájdite rozdiely za 20 sekúnd“.

Máte radi zvieratá? To je perfektné, pretože test Dnešná vizuálna úloha sa týka krásneho vtáka, tukana. Princíp tejto rozdielovej hry je jednoduchý: musíte sa pozorne pozrieť na dva obrázky tukana, ktoré sú uvedené nižšie, a postupne medzi nimi nájsť rozdiely.

Celkovo ich je 10 a na ich nájdenie máte 25 sekúnd! Aby ste si udržali koncentráciu od začiatku až do konca tohto časového limitu, odporúčame vám, aby ste sa umiestnili na pokojné miesto mimo akéhokoľvek rozptyľovania.

Čtěte také  IQ test: Dokážete premiestniť 3 zápalky, aby ste dostali izbu do domu bez toho, aby ste ju premiestnili?

Legrisou.fr

Ste pripravení? Tvojich 25 sekúnd začína práve teraz!

IQ test: správna odpoveď

Podarilo sa vám vyriešiť túto vizuálnu hádanku? Identifikovali ste rozdiely 10? Poďme si spoločne skontrolovať vaše odpovede v v riešení nižšie.

Riešenie

Tu je 10 rozdielov, ktoré ste mali identifikovať medzi dvoma obrázkami tukana:

  • Tukanovi chýba červená farba na zobáku a chýba mu aj pierko na chvoste.
  • Na jeho ľavej strane nie sú dva listy v správnom presahu a pod vetvičkou mu chýba modrý list.
  • Na jeho pravej strane môžete tiež nájsť tri chyby s jeho vetvou a listami pod zobákom.
  • Na vrchu jeden z kvetov zmenil farbu a druhý má dodatočný piestik.

Tak čo, odpovedali ste správne? Ak áno, výborne! Potom máte dobrý zrak a dobrý zmysel pre pozorovanie. Ak nie, znamená to, že musíte pravidelne cvičiť, aby ste zlepšili svoje zrakové schopnosti. Nezabudnite, že vizuálne hádanky vám pomáhajú rozvíjať vaše pozorovacie schopnosti.

Čtěte také  Test optických ilúzií očí: Skúste nájsť nepárne tričko na tomto obrázku

© Legrisou.fr

Ak by ste sa chceli pustiť do ďalších vizuálnych a kognitívnych výziev, aby ste si precvičili mozog, neváhajte navštíviť našu stránku. Nájdete tu IQ testy a vizuálne výzvy, ktoré sú ideálne na stimuláciu mozgu a zábavu.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.