Accueil » Novinky » Pozorovací test: Dokážete nájsť 3 rozdiely za menej ako 25 sekúnd?

Pozorovací test: Dokážete nájsť 3 rozdiely za menej ako 25 sekúnd?

Znie to jednoducho, ale zamyslite sa ešte raz. Mnohým sa to nepodarilo hneď na prvý pokus.

Tento IQ test je vynikajúcim spôsobom, ako stimulovať svoje kognitívne schopnosti a najmä zmerať ich aktivitu. Vďaka tomu zistíte, akí ste naozaj inteligentní.

Táto mentálna úloha, ktorú si obľúbilo mnoho ľudí na internete, je predovšetkým vizuálnym testom, v ktorom musíte v krátkom čase rozpoznať 3 rozdiely medzi dvoma kópiami takmer rovnakých obrázkov. Znie to jednoducho, ale zamyslite sa ešte raz. Mnohým ľuďom sa to nepodarilo hneď na prvýkrát. Ak chcete zistiť, či patríte medzi tých pár ľudí, ktorým sa to podarí, bezodkladne sa oboznámte s pravidlami, ktoré treba dodržiavať.

IQ test: princíp hry

V tomto teste musíte identifikovať všetky prvky, ktoré odlišujú dve fotografie. Vyzerajú úplne rovnako. Existujú však medzi nimi rozdiely. Vašou úlohou je nájsť ich všetky.

© Kulturologia

 

Na prvý pohľad je to pomerne jednoduché. Nenechajte sa však oklamať vzhľadom. Tak by to bolo, keby ste mali k dispozícii všetok čas sveta, ale na zistenie rozdielov stanovujeme časový limit 25 sekúnd.

Čtěte také  IQ test: Ak dokážete nájsť trojmiestny kód za menej ako 40 sekúnd, ste považovaný za génia!

Toto obmedzenie pomôže posúdiť vašu inteligenciu, schopnosť vyrovnať sa s tlakom a schopnosť využiť čas v týchto podmienkach.

To sťažuje situáciu, ale pomáha identifikovať tých najlepších a najšikovnejších. Ak chcete mať čo najväčšiu šancu na úspech, majte oči otvorené a snažte sa čo najlepšie sústrediť. Posaďte sa dozadu, aby ste sa vyhli rozptýleniu.

Na splnenie tejto úlohy máte 25 sekúnd! Je to na vás!

Kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ nižšie zobrazíte riešenie na ďalšej stránke.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.