Accueil » Novinky » Pozorovací test: Dokážete za 22 sekúnd identifikovať 3 rozdiely medzi týmito 2 obrázkami?

Pozorovací test: Dokážete za 22 sekúnd identifikovať 3 rozdiely medzi týmito 2 obrázkami?

Ak dokážete rozoznať rozdiely za 22 sekúnd, svedčí to o tom, že máte bystré oko.

Poznáte pôvod výrazu „mať oči orla“? Je to metafora pre človeka s výnimočným zrakom.

Výraz je inšpirovaný zvieraťom, ktoré má vďaka väčšej hustote receptorov ako človek pozoruhodné vizuálne schopnosti. Dokáže tak presne rozpoznať rýchle pohyby. Máte rysie oči? Overte si to pomocou tohto očného testu.

Zlepšite svoje vizuálne vnímanie rozpoznávaním rozdielov

Táto výzva, ktorá je predovšetkým hrou, vám pomôže rozvíjať koncentráciu. Hľadaním jemných rozdielov medzi dvoma obrázkami si zlepšíte svoje vizuálne schopnosti.

Úroveň náročnosti tohto testu je stredná. Hrať ju môže každý, dospelí aj deti.

© Kulturologia

 

Ako hrať hru? Je to veľmi jednoduché, stačí nájsť 3 rozdiely medzi dvoma obrázkami. Musíte však byť veľmi opatrní, pretože nuansy môžu byť veľmi jemné.

Na každom obrázku môžu byť pridané alebo chýbajúce prvky. Skontrolujte, či je všetko na svojom mieste a či je všade rovnaký počet prvkov. Musíte rozlíšiť 3 rozdiely a nájsť ich za menej ako 22 sekúnd. Myslíte si, že to zvládnete?

Čtěte také  Vizuálny test: Nájdite žabu, ktorá sa na tomto obrázku zamaskovala!

Kliknutím na tlačidlo „Ďalej“ nižšie zobrazíte riešenie na ďalšej stránke.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.