Accueil » Novinky » Pozorovací test: Na nájdenie telefónu ukrytého medzi hračkami máte len 7 sekúnd!

Pozorovací test: Na nájdenie telefónu ukrytého medzi hračkami máte len 7 sekúnd!

Vedeli ste, že orlie oči majú viac foveí ako ľudské oči?

Preto majú tieto majestátne zvieratá taký ostrý zrak. Vďaka týmto foveám sú orly schopné zväčšiť to, čo vnímajú, 6 až 8-krát. Niektorí ľudia však majú výnimočný zrak a jedinečné pozorovacie schopnosti. A čo vy? Máte dobrú zrakovú ostrosť? Overte si to v tomto pozorovacom teste!

IQ test: „Kde je na tomto obrázku telefón?

Testovanie vlastnej inteligencie je predovšetkým zábava. Zároveň vám však umožní na niekoľko sekúnd stimulovať mozog. Dnešný test preverí vaše pozorovacie schopnosti. Ako sa vám bude dariť?

Ak chcete vykonať tento vizuálny test, pozorne si pozrite nasledujúci obrázok.

Zobrazuje malú rodinu v ich dome. Rodičia sa zabávajú so svojimi dvoma deťmi. Zdá sa, že aj ich mačka si tento rodinný čas užíva.

Všetky hračky sú rozhádzané po podlahe miestnosti, vrátane vláčikov, autíčok, točiacich sa hračiek a plyšových medvedíkov. Na tomto obrázku však nie sú len hračky. Tu je ukrytý telefón. Skúste ho nájsť. Máte 7 sekúnd na to, aby ste ho našli a prešli týmto pozorovacím testom!

Čtěte také  Pozorovací test: Dokážete určiť 3 rozdiely medzi 2 fotografiami?

IQ test: Správna odpoveď

Tvojich 7 sekúnd vypršalo! Teraz je čas zistiť, či máte naozaj orlie oči, alebo nie!

Riešenie

Telefón je v skutočnosti na pravej strane obrázka, v zadnej časti miestnosti. Nájdete ho napravo od ruky otca, ktorý drží autíčko.

Pozrite sa na obrázok nižšie a nájdite riešenie tejto vizuálnej hádanky.

Našli ste ten telefón pred uplynutím siedmich sekúnd? Naozaj máte orlí zrak, aký má len málo ľudí. To znamená, že vaše pozorovacie schopnosti, zraková ostrosť a zrakové rozlišovanie sú dobre rozvinuté.

Ak sa vám nepodarilo nájsť tento telefón, v teste ste neuspeli. Máte orlie oči? Nemajte obavy, pravidelnou stimuláciou môžete zlepšiť svoj zrakový výkon. Absolvovaním ďalších testov na stránke si môžete byť istí, že uspejete.

Vyzvite svojich priateľov a rodinu zdieľaním tohto IQ testu. Vaši priatelia zasa budú môcť dokázať, že majú dobré vizuálne schopnosti.

Čtěte také  Optická ilúzia mozgu: Len 5 % ľudí dokáže nájsť slovo Mine za 15 sekúnd

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.