Accueil » Novinky » Pozorovací test: Otestujte si svoje vizuálne schopnosti nájdením 12 rozdielov za menej ako 60 sekúnd!

Pozorovací test: Otestujte si svoje vizuálne schopnosti nájdením 12 rozdielov za menej ako 60 sekúnd!

hra dňa je séria vizuálnych testov, ktoré otestujú vašu schopnosť nájsť rozdiely medzi dvoma obrázkami. V tejto hre budete musieť nájsť 12 rozdielov medzi dvoma obrázkami predstavujúcimi pekáreň za menej ako 60 sekúnd.

© Legrisou.fr

Vizuálne testy sú testy určené na meranie schopnosti človeka rozoznávať tvary a farby, ako aj jeho schopnosti rozpoznať chyby a anomálie. To sa dá použiť aj na meranie ostrosti zraku a presnosti pohybu očí.

Tieto testy môžu byť veľmi užitočné pre ľudí, ktorí pracujú v oblasti medicíny a ktorí potrebujú byť v kontakte s obrázkami a grafmi, aby diagnostikovali problém alebo chorobu.

hra dňa východ skvelý spôsob, ako precvičiť vizuálne zručnosti a uvidíte, či dokážete nájsť rozdiely medzi obrázkami skôr, ako uplynie čas. Hoci je určená pre všetky vekové kategórie, môže zaujať najmä deti, pretože ich naučí pozornejšie pozorovať veci a všímať si malé detaily, ktoré robia rozdiel. Tak čo, ste pripravení na túto výzvu?

Čtěte také  Optická ilúzia na otestovanie vášho IQ: Dokážete rozpoznať dve skryté tváre do 10 sekúnd?

Nájdite 12 rozdielov

Vidíte dva obrázky, ktoré vyzerajú identicky, ale v skutočnosti je tu 12 rozdielov, ktoré musíte nájsť! Ak chcete nájsť všetky rozdiely, musíte sa naozaj sústrediť a pozorne pozorovať. Nespúšťajte oči z obrázka, kým nenájdete všetky rozdiely. Veľa štastia !

Vedel si ?

Pekáreň je obchod, kde predávame najmä pekárenské výrobky, ako chlieb, pečivo a pečivo. Pekáreň môže ponúkať aj iné potraviny, ako sú sendviče, údeniny, syry a nápoje.

Pekárne sa zvyčajne nachádzajú v mestských centrách a môžu byť nezávislé alebo súčasťou reťazca. Väčšina pekární sa špecializuje na tradičnú výrobu pekárenských a cukrárskych výrobkov z prírodného kysnutého cesta alebo zmesi prášku do pečiva.

Riešenie vizuálnej výzvy:

Blahoželáme ľuďom, ktorí prijali výzvu a podarilo sa im nájsť 12 rozdielov medzi dvoma obrázkami predstavujúcimi pekáreň za menej ako 60 sekúnd! Ak ste neboli úspešní, nebojte sa, nižšie vám ukážeme riešenie, aby ste sami videli rozdiely. Takže zostaňte naladení a šťastné hranie!

Čtěte také  Optická ilúzia Vizuálny test: Ak máte orlie oči, nájdite nepárne hodiny za 18 sekúnd

© Legrisou.fr

Zdieľajte hru so svojimi priateľmi je to skvelý spôsob, ako to spropagovať. Či už sa vám hra zdala zábavná, zaujímavá, zábavná alebo jednoducho jedinečná, povzbuďte ostatných, aby si ju zahrali zdieľaním na sociálnych sieťach.

Na svoj profil môžete jednoducho uverejniť odkaz a krátku ukážku hry, aby ju mohli objaviť a hrať aj vaši priatelia. Zdieľanie vašej vášne pre hru je spôsob, ako si privlastniť komunitu a prispieť k jej popularite.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.