Accueil » Novinky » Pozorovací test: Využite svoje schopnosti a nájdite 5 rozdielov medzi týmito dvoma obrázkami za menej ako 20 sekúnd?

Pozorovací test: Využite svoje schopnosti a nájdite 5 rozdielov medzi týmito dvoma obrázkami za menej ako 20 sekúnd?

Dnešná hra ponúka zaujímavú a zábavnú vizuálnu detekčnú aktivitu. Cieľom je nájsť 5 rozdielov medzi dvoma obrázkami znázorňujúcimi mestskú ulicu za menej ako 20 sekúnd.

Hoci sa táto hra niekedy považuje za hru určenú deťom, môžu si ju užiť všetky vekové kategórie a je príležitosťou otestovať si svoje schopnosti vizuálnej detekcie.

Vizuálne testy sú psychologické testy, ktoré hodnotia schopnosť človeka pozorovať, porovnávať a opisovať objekty alebo obrázky. Tento typ testu hodnotí najmä pozornosť, vizuálne vnímanie a priestorové schopnosti.

Vizuálne testy môžu tiež poskytnúť informácie o kognitívnych funkciách, pamäti a uvažovaní. Preto sú veľmi obľúbené u odborníkov z oblasti psychológie na posudzovanie rôznych kognitívnych stavov, ako je Alzheimerova choroba alebo porucha pozornosti s hyperaktivitou (ADHD).

© scpen

 

Ak hľadáte rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami, je dôležité venovať čas pozornému skúmaniu a sústrediť sa na nájdenie 5 rozdielov. Ak ich nenájdete, môžete prejsť na ďalšiu stranu a pozrieť si päť rozdielov.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.