Accueil » Novinky » Qi test: Ktoré ovocie sem nepatrí? Túto vizuálnu výzvu zvládnu len tí najšikovnejší

Qi test: Ktoré ovocie sem nepatrí? Túto vizuálnu výzvu zvládnu len tí najšikovnejší

V tejto novej úlohe bude vašou úlohou identifikovať ovocie, ktoré nepatrí do skupiny na obrázku.

Pri riešení nasledujúcej vizuálnej úlohy musíte využiť svoju trpezlivosť a vizuálnu zručnosť, aby ste identifikovali ovocie, ktoré nepatrí do skupiny zobrazenej na obrázku. V priebehu niekoľkých sekúnd si vyskúšate niekoľko svojich schopností, aby ste tento typ úlohy zvládli.

Vizuálna výzva

V tejto novej vizuálnej výzve musíte za 10 sekúnd identifikovať ovocie, ktoré sa líši od ostatných. Ste pripravení?

Pri tomto type hádanky je dôležité niekoľkokrát si prejsť kompozíciu obrázka, aby ste ho mohli analyzovať do hĺbky a nájsť malé detaily, ktoré sú na prvý pohľad skryté.

Na druhej strane je tento koníček vhodný pre všetky vekové kategórie, takže ho môžete zdieľať s priateľmi a rodinou, aby ste čo najlepšie využili svoj voľný čas a zistili, či ste skúsený pozorovateľ pri riešení malých logických úloh.

Čtěte také  IQ test: Kde je PINK? Ak ho v tejto výzve nájdete, nazveme vás "GENIE".

Odpoveď na vizuálnu výzvu

Odpoveď je nasledovná: Ovocie, ktoré sa líši od ostatných, je broskyňa, ktorá je označená červeným kruhom.

Zdieľame malé vizuálne výzvy, pri ktorých budete musieť vyostriť svoj zrak na maximum. Ak nemáte veľa skúseností s riešením týchto typov hádaniek, môžete si precvičiť nové zručnosti a prekonať svoj rekord.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.