Accueil » Novinky » Rozdielová hra: dokážete do 30 sekúnd nájsť 3 rozdiely medzi týmito 2 obrázkami?

Rozdielová hra: dokážete do 30 sekúnd nájsť 3 rozdiely medzi týmito 2 obrázkami?

Chcete si otestovať svoje vizuálne schopnosti a zistiť, či sú stále vynikajúce? Urobte si tento test a zistite to!

Dnešný test je vizuálne cvičenie. Týka sa zúbkovej víly a zubnej víly. Máme malý príbeh, ktorý o zúbkoch vie len málo ľudí. Vedeli ste, že komáre majú 47 zubov a slimáky 25 zubov? Skutočnosť, ktorá nie je dobre známa a zdá sa byť pre malý hmyz bláznivá. V dnešnom cvičení nebudete musieť počítať počet zubov, ale rozdiely medzi dvoma obrázkami, ktoré vám predložíme.

Otestujte si svoje vizuálne vnímanie tým, že nájdete rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami

Táto úloha preverí vašu schopnosť rozlišovať detaily. Nájdite si čas a pozorne si prezrite oba obrázky vedľa seba, aby ste našli všetky rozdiely, aj tie nepatrné. Dávajte pozor a sústreďte sa, aby ste tento test úspešne zvládli.

© scpen

 

Pred spustením hry nezabudnite, že na nájdenie 3 rozdielov máte 30 sekúnd, nie o jednu viac. Hoci tieto obrázky môžu na prvý pohľad vyzerať rovnako, rozdiely dokážu rozpoznať len tie najpozornejšie oči. Tento test je jednoduchý a môžete ho robiť s rodinou a priateľmi.

Čtěte také  Pozorovací test: Zmerajte si zrakovú ostrosť pomocou tejto zrakovej hádanky!

Ak chcete nájsť detaily, neváhajte obrázok zväčšiť alebo zväčšiť, pretože to uľahčí hľadanie. Rozdiely môžu byť skutočne malé a zväčšenie je potrebné. Na nájdenie chýb môžete použiť aj akékoľvek prostriedky, ktoré máte k dispozícii, dokonca aj lupu. Teraz, keď máte všetky tipy, spustime časovač.

Rozdiely, ktoré bolo potrebné objaviť

Tento test možno nebol v čase, ktorý ste mali k dispozícii, taký jednoduchý, ale myslíme si, že ste ho zvládli. Ak si myslíte, že ste našli všetky rozdiely, skontrolujte si výsledky nižšie, aby ste si to potvrdili. Ak sa vám to nepodarilo, nájdite si čas a skontrolujte, čo ste prehliadli. Nenechajte sa odradiť, môže sa to stať každému.

Riešenie

Niektoré rozdiely boli viditeľné okamžite, iné boli nenápadnejšie. Pri pozornom oku ich však možno ľahko odhaliť, tu je riešenie na obrázkoch:

Čtěte také  Test osobnosti: vyberte si tašku a objavte svoje skutočné skryté ambície!
© scpen

 

Prvým detailom boli zuby. Pozrite sa na ne bližšie: na druhom obrázku ich nie je vidieť.

Druhým detailom bola ruka, ktorá na druhom obrázku nie je rovnaká. Detaily prstov boli vyblednuté.

Nakoniec na vás mohol vyskočiť aj chvost. Jeho farba nie je na druhom obrázku rovnaká.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.