Accueil » Horoskop » S akými astrologickými znameniami sa najhoršie (a najlepšie) háda?

S akými astrologickými znameniami sa najhoršie (a najlepšie) háda?

Sú katarzné, produktívne alebo jednostranné? Vieme, aký typ hádky máte podľa svojho astrologického znamenia… A či ste majstrom slovných súbojov, alebo nie.

Keď príde na hádky, sú tí, ktorí sa chopia príležitosti uviesť veci na pravú mieru a začať odznova… A tí ostatní. Pravdepodobne už poznáte astrologické znamenia, ktoré neznášajú konflikty, ale viete, s ktorými z nich je mimoriadne nepríjemné sa hádať? Povieme vám, čo môžete očakávať, ak si chcete vybaviť účty s Rybami alebo Baranom. Aspoň podľa astrológie.

Najhoršie astrologické znamenia, s ktorými sa dá hádať

Býk a mlčanie

Hovorí sa o nich, že sú tichí a neprekvapujúci: majú pravdu. Pokiaľ ide o verbálnu komunikáciu, je tento zverokruhový býk tupec. Na druhej strane, ak sa trochu vyznáte v kódoch reči tela, dokážete ho bez problémov dešifrovať. Mrzuté trucovanie, zamračené obočie, zaoblený chrbát a prekrížené ruky: Býk veľmi dobre vie, ako sa urobiť ešte menej vhodným ako zvyčajne. Neochotný meniť sa a tvrdohlavý ako sa len dá, ak Býci nemajú na programe „vybavovanie si účtov“, vždy si to môžete vysvetliť. Prirodzene nevrlý a trochu hulvátsky Býk sa v hádke môže zmeniť na medveďa. Presvedčený o svojej pravde sa odmietne hádať. Čo je horšie: bude jej trvať týždeň, kým sa spamätá, a vaše slová bude opakovať slovo za slovom aj po rokoch.

Rak a Niagarské vodopády

Ak sa vám podarí dostať sa medzi ich plačúcich: Gratulujeme, zvládli ste umenie hádať sa s astrálnym krabom. Rak ako jedno z najdramatickejších znamení zverokruhu vyhráva cenu za najväčších plačkov na nebeskej klenbe. Je to predovšetkým jedno z najcitlivejších astrologických znamení. Jeho hviezda, Mesiac, predstavuje nielen emócie, ale aj zmeny. Náš satelit funguje vo fázach, vďaka čomu sú nálady Raka trochu premenlivé. Je pravda, že Rak má chuť do života a reaguje, keď je to potrebné, ale keď príde na dospelý rozhovor, pri ktorom sa snažíte ustúpiť o krok späť… Rak nie je najpohodlnejší. Toto znamenie patrí k pohodlným par excellence a všetko, čo ich vyvedie z ich bubliny (alebo ulity), vnímajú ako agresiu. V dôsledku toho je pre Rakov ťažké nebrať si všetko osobne a veľmi k srdcu.

Čtěte také  Horoskop na 23. februára 2023: Panny dostanú od svojho okolia veľa podpory a múdrosti!

Váhy a hovoriaca palica

Na stupni víťazov znamení, ktoré neznášajú konflikty, Váhy brilantne okupujú prvé miesto. Treba povedať, že sú skôr na mierové zmluvy, budovanie tímu a zdvorilosť. Z dobrého dôvodu je to znamenie rovnováhy par excellence. Symbol spravodlivosti a harmónie, ktorý Váhy reprezentujú, predstavuje súdržnosť. Preto im je pojem opozície zo svojej podstaty nepríjemný a budú sa snažiť nájsť spoločnú reč za každú cenu. To nie je zlé, ale môže sa to rýchlo zmeniť na súhlas so všetkým, len aby sa prestalo hádať. Váhy budú chcieť za každú cenu, vrátane časovej, určiť právny rámec pre spor s obhliadkami a predbežnou prípravou svojej veci. Očakávajte, že budete držať hovoriace palice (alebo fľaše od kečupu).

Ryby a viktimizácia

Povieme vám všetko. Tento článok mal takmer názov „s akými znameniami sa najhoršie háda a prečo práve s Rybami“. Aj ony patria medzi astrologické znamenia, ktoré sú najviac alergické na konflikty. Znamenie splynutia s druhými, lásky k blížnemu a „bez hraníc“, majú Ryby problém pochopiť samotný pojem hádka. Prirodzene jemné a vnímavé znamenie plutvy má tendenciu uzavrieť sa do pozície pasivity a radšej trpieť to, čo sa mu nepáči, ako reagovať. Keď sa cítia zahnané do kúta, Ryby používajú dve metódy, ktoré im v hádke mimoriadne znepríjemňujú život: Býk „liečbu mlčaním“ a viktimizáciu. Neustále sa vám stane, že ju budete utešovať, hoci ste to boli vy, kto ju v prvom rade z niečoho obviňoval. Nezrelé Ryby? Skôr sa bojí, že bude opustená.

Čtěte také  Horoskop pre 16. februára 2023 : Slnko dnes svieti pre Levy!

S akými astrologickými znameniami sa najlepšie háda?

Prvým znamením, s ktorým sa radi hádate, je Baran. Priamočiari, keď sa im niečo nedarí, neznesú status quo a povedia vám to na rovinu. Áno, má tendenciu nechať sa uniesť a nešetrí slovami. Napriek tomu má zásluhu na tom, že je úprimný, priamy a predovšetkým: rýchly. Baran sa zastaví tak rýchlo, ako začal, a veľmi rýchlo ide ďalej. S ním prepichnete absces, poviete, čo máte na srdci, a je po všetkom. Hádka s Blížencom je tiež rýchla. Je zriedkavá, pretože toto znamenie hovorí tak veľa, že neustály dialóg zabraňuje preťaženiu, ktoré vedie k hádke. Ale keď už k hádke dôjde, otvorená a skutočne zvedavá myseľ Blížencov v kombinácii s ich ľahkosťou a humorom dokáže rozptýliť každú situáciu. Napokon poslednou na pódiu je Panna. Prekvapuje vás to? Je to normálne. Patria k astrologickým znameniam, ktoré neznášajú konflikty a patria k najstresovejším znameniam zverokruhu. Vždy si však dáva záležať na tom, aby hádka prebiehala čo najneutrálnejšie, s pomocou faktov, screenshotov a nakoniec aj efektivity. Začíname opäť na pevnejšom základe, bez zášti.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.