Accueil » Horoskop » S týmito znameniami zverokruhu sa ťažko žije: môžu byť neznesiteľné.

S týmito znameniami zverokruhu sa ťažko žije: môžu byť neznesiteľné.

Dobrá svokra môže byť pre svoju nevestu alebo zaťa skutočným pokladom, ale aj nočnou morou, ak sa dopustí určitého zlého správania. Aj keď je veľa dobrých svokier, nie sú zriedkavé ani zlé svokry, ktoré sa podľa astrológov rodia najmä v určitých znameniach zverokruhu. Objavte svokry zverokruhu, ktoré sú podľa hviezd obdarené výnimočne zlým charakterom.

Ideálne je vybudovať si zdravý vzťah s manželovou svokrou, ale žiaľ, nie vždy je to radosť… Niektoré znamenia zverokruhu sa na úlohu svokry jednoducho nehodia! Zistite, kto sú, aby ste mali náskok a naučili sa s nimi zaobchádzať… v manželskom vzťahu sú to predsa len tí poslední, ktorých by ste chceli vidieť v zlom svetle…

Najhoršie svokry zverokruhu

Raková svokra

Je to žena, ktorá sa nevyhne závisti, žiarlivosti a nevraživosti, a práve z týchto dôvodov je lepšie ju nijako neuraziť. Nebuďte na ňu lakomí, ale samozrejme ju ani príliš nechváľte. V každom prípade si na pripomienku červeným perom, tučným písmom, zvýrazneným fluorescenčným písmom a veľkými písmenami poznačte jej narodeniny…

Už žiadne vtipy. Je to dobrosrdečný, úprimný a nápomocný človek, ktorý vám môže byť veľkou oporou, keď budete v živote čeliť prekážkam. Len si dávajte pozor, aby ste napriek nedokonalosti jej charakteru neurazili takú krásnu dušu, pretože žiť v harmónii s touto svokrou Rakom, no… je to veľmi možné. Nedokonalosť je údelom každého z nás.

Čtěte také  Horoskop na 13. februára 2023: Vodnári majú dnes veľa energie a sú ochotní riskovať!

Tchýňa znamenia Leo


Dôvodom, prečo svokry narodené v znamení Leva patria medzi najhoršie znamenia zverokruhu vo svojej kategórii, je to, že ich temperament môže byť pre ich snachu alebo zaťa skutočnou výzvou. Tí sa často musia obrniť trpezlivosťou a chladnou hlavou, aby zvládli ich excesy. A tieto excesy sa dajú vyjadriť mnohými spôsobmi! Jednou z najčastejších je ich sklon k majetníckemu správaniu. Ach, tá majetníckosť… tá chyba, ktorá tak dráždi človeka, ktorý ňou trpí…

Sú to ľudia, ktorí ľahko podľahnú žiarlivosti, dokonca aj na partnerku svojho syna. Tieto svokry sú presvedčené, že vedia lepšie ako ich dieťa, čo je preň dobré, a preto sú voči svojmu zaťovi alebo neveste mimoriadne náročné.

Tchýniam v znamení Leva nie sú cudzie nezhody, najmä pokiaľ ide o vzdelávanie alebo výchovu vnúčat. Často trvajú na tom, aby svojho syna alebo nevestu presvedčili o správnom spôsobe konania v súlade s ich predstavou o dobrom rodičovstve. Napriek tomu sú macochy v znamení Leva ambiciózni a charizmatickí ľudia, ktorých vízia má cenu zlata!

Čtěte také  Horoskop na 12. februára 2023: Škorpióni objavia nové vzrušujúce dobrodružstvo!

Nevlastná matka Panna

Svokry v znamení Panny majú veľmi silný charakter! To najmenej, čo o nich môžeme povedať, je, že majú mimoriadne silné osobnostné črty, čo znamená, že život v ich prítomnosti je dosť rušný… Jedným z dôvodov je, že si pestujú vysoké nároky na ostatných, a ešte viac, keď ide o ich rodinu. Ak k tomu pripočítame ich sklon k častej a dokonca aj neznesiteľnej kritike, dostaneme svokru, ktorá je… nezabudnuteľná… pre nedostatok lepšieho slova…

Áno! Nemôžeme povedať, že sú to vysnívané svokry, aj keď ani na sekundu nepochybujeme o tom, že ich je niekoľko, ktoré majú rovnakú zverokruhovú príslušnosť. Tieto dámy môžu dať zaťom alebo nevestám poriadne zabrať a tí ich môžu považovať za skutočné „pekelné matky“.

To však nie je všetko. Sú to svokry, ktoré neustále kontrolujú a chcú mať pod kontrolou záležitosti rodiny vrátane detí. Sú to tiež ženy, ktoré sú zvedavé, náročné a prinajmenšom perfekcionistické. Našťastie nešetria komplimentmi a pozornosťou voči svojim blízkym. Ak si ich syn alebo nevesta získajú rešpekt, môžu ju dokonca považovať za svoju najlepšiu priateľku. Vždy je tu teda nádej, že sa dostanete na stranu svokry a že ju bude mať rada.

Čtěte také  Horoskop na jún: Nové príležitosti pre všetky znamenia zverokruhu!

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.