Accueil » Novinky » Ste génius? Potom dokážete tento IQ test vyriešiť bez problémov, však?

Ste génius? Potom dokážete tento IQ test vyriešiť bez problémov, však?

Ak si myslíte, že dokážete vyriešiť túto zložitú úlohu, musíte tvrdiť, že ste génius!

Dnešnou vizuálnou výzvou je matematická úloha, ktorá vám umožní ukázať svoju genialitu! Aby ste túto úlohu vyhrali, budete musieť využiť svoje matematické schopnosti a byť naozaj rýchli v analýze. Odvážite sa ju vyriešiť?

Vizuálny test: „Ktorý z týchto vzorcov je správny?

Aby ste dokázali svoju geniálnu inteligenciu, musíte zistiť, ktorý z rovníc A, B, C a D je správny vzorec. Potom pozorujte a analyzujte nasledujúci obrázok, aby ste tak urobili. Máte dve váhy s rôznymi tvarmi, ktoré sa navzájom vyvažujú.

© Kulturologia

 

Niektoré tvary na pravej stupnici sa zhodujú s tvarmi na ľavej stupnici. Je na vás, aby ste našli logickú a účinnú metódu na nájdenie správnej odpovede spomedzi ponúkaných možností! Máte na to 10 sekúnd!

IQ test: správna odpoveď

Čas 10 sekúnd vypršal! Teraz je čas odhaliť riešenie tejto matematickej úlohy!

Čtěte také  IQ test: Ktorý obrázok zodpovedá správnemu hornému pohľadu na hodinky? Riešenie je pre pozorovateľov jednoduché!

Pozývame vás, aby ste klikli na „Ďalej“ nižšie a objavili riešenie na ďalšej strane.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.