Accueil » Novinky » Ťažká hádanka: Koľko štvorcov je na tomto obrázku? Máte na to len 30 sekúnd!

Ťažká hádanka: Koľko štvorcov je na tomto obrázku? Máte na to len 30 sekúnd!

Majte oči otvorené a zistite, koľko štvorčekov tvorí tento obrázok!

Existuje známy mýtus, že človek využíva svoj mozog len na 10 % jeho kapacity. Dnes je tento mýtus úplne nepravdivý a človek používa svoj mozog na 100 %. V tomto teste, ktorý je vizuálnou výzvou, nebudete musieť použiť všetky svoje schopnosti. Stačí, ak využijete svoje vizuálne schopnosti, ale aj počítanie. Koľko je tam štvorčekov? To je otázka, ktorá je položená v tejto hádanke.

Čo musíte urobiť, aby ste našli odpoveď na tento test za menej ako 30 sekúnd?

Tento vizuálny test je veľmi zábavný a užijete si pri ňom veľa zábavy. Nie je mimoriadne náročná a v závislosti od vašich schopností sa počet nájdených štvorcov môže líšiť.

Ak chcete zistiť presný počet štvorcov, nie je to nič zložitejšie, stačí počítať. Nie je potrebné používať matematické vzorce ani predvádzať operácie.

Čtěte také  Test optických ilúzií: Ak máte jastrabie oči, nájdite slovo Fancy za 15 sekúnd

Ak chcete vyriešiť túto vizuálnu hádanku za menej ako 30 sekúnd, musíte nielen využiť svoje vizuálne schopnosti, ale predovšetkým preukázať, že vidíte viac, ako je viditeľné. Aby ste našli konečnú odpoveď, musíte byť veľmi otvorení.

© Kulturologia

 

Ako nájdete všetky štvorce na tomto obrázku?

Ak túto hru zvládnete v časovom limite, môžete stratiť trpezlivosť. Väčšina ľudí musela začať hru dvakrát alebo trikrát, aby sa lepšie zorientovala v počte políčok.

Niekoľko ľudí získalo výsledok a ostatní boli len jeden štvorec od konečného výsledku. Aby ste mohli nájsť všetky štvorce, tu je niekoľko tipov.

Na začiatku dávajte pozor a sústreďte sa. Ak sa pozorne pozriete, zdá sa, že počet štvorcov je neobmedzený. Je dôležité byť otvorený a hľadať skryté tvary. Môžete počítať, jeden štvorec za 1, štyri štvorce za 1, 9 štvorcov za 1, počítať diagonálne, vertikálne, toľko možností, koľko dokážete postrehnúť, všetko v závislosti od vašich schopností. Dávajte si však pozor, tento test je časovo obmedzený a na jeho dokončenie máte len 30 sekúnd.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.