Accueil » Novinky » Test osobnosti: Keď sa stretnete s týmito príšerami, zistite, čoho sa najviac bojíte.

Test osobnosti: Keď sa stretnete s týmito príšerami, zistite, čoho sa najviac bojíte.

Ste pripravení objaviť svoj najväčší strach? Otestujte si svoju odvahu pomocou tohto test osobnosti ! Tento test Tento zábavný test vám pomôže nájsť príšeru, ktorá vás najviac desí.

Stačí si vybrať z rôznych príšer. Potom budete mať jasnejšiu predstavu o svojich najhlbších obavách a strachu, ktorý vás môže brzdiť. Testy Testy osobnosti sú skvelým spôsobom, ako preskúmať ľudskú psychológiu a dozvedieť sa o sebe viac. Takže ste pripravení?

Foto: © Legrisou.fr

Netvor č. 1 : Strach zo zmeny

Ľudia, ktorí si vyberajú monštrum č. 1, sú tí. ktorí sa boja zmien a nových skúseností. Sú veľmi rezervovaní a uprednostňujú rutinu a zvyk. Hoci majú často jasnú predstavu o svojich cieľoch, ich nedostatok pohybu a flexibility im môže brániť v dosiahnutí cieľov.

Je to spôsobené hlboko zakoreneným strachom z rizík a dôsledkov, ktoré so sebou prináša zmena.

To však neznamená, že tento strach nemôžu prekonať. Títo ľudia majú tendenciu byť veľmi odvážni a motivovaní túžbou po dokonalosti. Keď sa rozhodnú prijať výzvu alebo skočiť do neznáma, sú veľmi sústredení a odhodlaní dosiahnuť svoje ciele.

Čtěte také  Vizuálna výzva: vyriešte rozdielovú hru do 30 sekúnd a nájdite 10 rozdielov!

Vedia, že zmena je často nevyhnutná a že môže byť nevyhnutným krokom k pokroku.

Príšera č. 2: Strach z odmietnutia

Ľudia, ktorí si vyberú monštrum č. 2, sa boja odmietnutia a odsúdenia zo strany ostatných. Trávia veľa času obavami o to, čo si o nich myslia ostatní, a snažia sa prispôsobiť očakávaniam ostatných. Tento typ ľudí je vo všeobecnosti veľmi citlivý, empatický a láskavý, ale majú tendenciu cítiť sa nepríjemne pri priamej pochvale alebo kritike, pretože sa obávajú, že to spochybní ich schopnosti alebo sebahodnotu.

Musia sa však naučiť prekonať tento strach z odmietnutia.. Musia sa naučiť prijímať komplimenty bez pocitu nepohodlia alebo viny. Musia sa tiež naučiť povedať druhým nie bez strachu, že zrania ich city. Keď sa to naučia, môžu žiť slobodnejšie a robiť to, čo chcú, bez strachu z odsudzovania zo strany druhých.

Čtěte také  Čo je vašou životnou prioritou? Tento osobnostný test vám to odhalí!

Netvor #3: Neznámy strach

Ľudia, ktorí si vyberú monštrum č. 3, sú zvyčajne zvedaví jedinci, ktorí radi objavujú nové územia. Často majú túžbu učiť sa a porozumieť svojmu okoliu a zaujímajú sa o rôzne témy a rôzne kultúry.

Hoci je táto zvedavosť prospešná pre ich osobný rozvoj, môže byť aj zdrojom strachu a úzkosti. V skutočnosti, pre týchto ľudí, jediná vec, ktoránedokážu pochopiť, je neznáme. Neistoty a prekvapenia, ktoré sprevádzajú proces skúmania, môžu viesť k veľkú úzkosť.

Vedeli ste o Brunovi Bettelheimovi?

Bruno Bettelheim bol rakúsky klinický psychológ, pedagóg a spisovateľ, narodený v roku 1903. Je známy svojím výskumom a úspechmi v oblasti detskej psychopatológie. Všeobecne uznávaná je jeho teória pripútanosti, podľa ktorej deti na svoj správny vývoj potrebujú citovú väzbu a sociálnu interakciu.

Napísal aj niekoľko kníh o detskom autizme a schizofrénii.
Bettelheim zastával aj pozície vedúceho viacerých psychiatrických a vzdelávacích inštitúcií. Napokon bol profesorom na Chicagskej univerzite, kde založil Psychoanalytický žalár. Zomrel v roku 1990 vo veku 86 rokov.

Čtěte také  Optická ilúzia Mozgová výzva: Ak máte zrak 50/50, nájdite slovo Fakt medzi plochými za 13 sekúnd

Ďakujeme, že ste si tento článok prečítali až do konca a za to, že ste si našli čas a odpovedali na túto otázku o vašom najväčšom strachu. Nezabudnite sa o tento test podeliť so svojimi priateľmi a prejdite na stránku Legrisou zajtra na nový test. Tento test je určený na zábavné účely a nemá žiadnu vedeckú hodnotu. Uvidíme sa čoskoro!

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.