Accueil » Novinky » Test osobnosti: ktorá mexická lebka vás priťahuje najviac? Táto voľba odhalí váš najväčší strach v živote

Test osobnosti: ktorá mexická lebka vás priťahuje najviac? Táto voľba odhalí váš najväčší strach v živote

Každý človek je jedinečný a má rôzne obavy. Tento test osobnosti je navrhnutý tak, aby nám pomohol lepšie pochopiť naše najväčšie obavy a identifikovať hlavné faktory, ktoré ovplyvňujú náš životný štýl. Budete požiadaní, aby ste si vybrali z ponuky Mexické lebkypredstavujúce rôzne aspekty života.

V závislosti od vášho výberu získate výsledky, ktoré odhalia najväčšie výzva ktorú budete musieť prekonať, a definujte prostriedky, ktorými to budete môcť urobiť.

Testy Testy osobnosti nám môžu pomôcť lepšie pochopiť seba samých aj ostatných. Môžu nám pomôcť nájsť odpovede na to, ako fungujeme, ako komunikujeme s okolitým svetom a čo môžeme urobiť, aby sme dosiahli svoje ciele.

Výsledky nám tiež môžu poskytnúť lepšiu predstavu o našich osobných a profesionálnych schopnostiach.

© Legrisou.fr

1. Mexická lebka č. 1: Ľudia, ktorí sa obávajú spoločenského odmietnutia

Ľudia, ktorí si za svoj symbol zvolili mexickú lebku č. 1, sú vo všeobecnosti ľudia, ktorí sa obávajú spoločenského odmietnutia. Veľmi dobre si uvedomujú vnímanie druhých a pravdepodobne berú do úvahy názory iných ľudí na ich rozhodnutia a správanie.

Čtěte také  Test optických ilúzií očí: Iba geniálny mozog dokáže nájsť číslo 460 za 18 sekúnd

Títo jednotlivci môžu mať veľké obavy z toho, ako ich vnímajú ostatní, a čo robia, aby sa vyhli konfliktu alebo odmietnutiu. Majú tiež tendenciu porovnávať sa s ostatnými a cítiť sa menejcenní.

2. Mexická lebka č. 2: Ľudia, ktorí sa boja neznámeho

Ľudia, ktorí si za svoj symbol zvolili mexickú lebku č. 2 sú spravidla ľudia, ktorí sa boja neznámeho. Držia sa toho, čo poznajú, a môže byť pre nich ťažké vyrovnať sa s neočakávanými zmenami.

Často sa obávajú budúcnosti a nových vecí, pretože nevedia, čo majú očakávať. Okrem toho im tento strach často bráni skúšať nové veci alebo riskovať.

3. Mexická lebka č. 3: Ľudia, ktorých zastrašujú autority

Ľudia, ktorí si za svoj symbol zvolili mexickú lebku č. 3 sú spravidla ľudia, ktorí sa boja autorít.. Môže byť pre nich ťažké vyjadriť svoj názor a robiť rozhodnutia bez toho, aby sa snažili získať súhlas ostatných alebo aby sa cítili vinní, ak nedodržiavajú pravidlá.

Pre týchto ľudí môže byť tiež ťažké pracovať s hierarchiou. alebo prijať konštruktívnu spätnú väzbu, pretože si myslia, že kritika ich len znižuje.

Čtěte také  IQ test: Kde sa skrýva druhá mačka? Môžu si ho všimnúť len inteligentní ľudia!

4. Mexická lebka č. 4: Ľudia, ktorí potrebujú kontrolu

Ľudia, ktorí si za svoj symbol zvolili mexickú lebku č. 4 sú zvyčajne ľudia, ktorí potrebujú kontrolu. Majú tendenciu byť veľmi organizovaní a metodickí a radi si plánujú svoje dni vopred, aby minimalizovali neočakávané prekvapenia.

. Títo ľudia môžu byť tiež veľmi perfekcionistickí a ťažko prijímajú čokoľvek nedokonalé alebo nedokončené.

5. Mexická lebka č. 5: Ľudia, ktorí potrebujú byť milovaní

Ľudia, ktorí si za svoj symbol zvolili mexickú lebku č. 5 sú spravidla ľudia, ktorí potrebujú byť milovaní. Často sa usilujú o neustály súhlas a náklonnosť druhých, čo môže viesť k emocionálnej závislosti od druhých a k pretrvávajúcej neistote, ako ich vnímajú ostatní.

Vedeli ste o Jeanovi Laplanchovi?

Jean Laplanche (1924-2012) bol francúzsky psychoanalytik známy svojou revíziou Freudovej teórie. Významne prispel k štúdiu psychoanalýzy, najmä tým, že navrhol inovatívne interpretácie a dôležitú prácu o detskej psychoanalýze.
Laplanche bol silným zástancom interdisciplinárneho psychoanalytického prístupu, ktorý integruje myšlienky z filozofie, psychológie a vied o človeku. Bol známy aj svojou prácou o psychologickom vývoji, identite a sexualite.
Vydal množstvo prác, z ktorých najznámejšia je „Problématiques VI: L’énigme du don“.

Čtěte také  3 tipy od profesionálov na zalievanie izbových rastlín počas vašej neprítomnosti

Jeho dielo bolo široko uznávané a citované bádateľmi na celom svete.
Jean Laplanche bol významnou osobnosťou svetovej psychoanalýzy a jeho myšlienky sa stále považujú za dôležitý príspevok k pochopeniu ľudského vývoja a k interpretácii Freudových diel.

Na záver možno povedať, že tento osobnostný test je vynikajúcim spôsobom zábavy. Dáva nám možnosť odhaliť naše najhlbšie obavy a lepšie spoznať samých seba. Tak čo, ktorá mexická lebka vás oslovuje najviac? Podeľte sa o svoj výsledok s priateľmi a príďte zajtra na ďalší test!

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.