Accueil » Novinky » Test osobnosti: Objavte svoju osobnostnú črtu na základe toho, ako držíte šálku!

Test osobnosti: Objavte svoju osobnostnú črtu na základe toho, ako držíte šálku!

Chcete sa dozvedieť viac o svojej osobnosti? Testy osobnosti sú účinným a zábavným spôsobom, ako to zistiť. Vďaka tomuto test test osobnosti, môžete zistiť svoju osobnostnú črtu podľa toho, ako držíte šálku!

Môžete si vybrať z troch šálok kávy, z ktorých každá symbolizuje iný typ osobnosti. Ktorý štýl vám najviac vyhovuje? Zistite to tak, že si vezmete tento test!

Legrisou.fr

Obrázok 1 : Začiatky dobrodružstva

Tí, ktorí si vyberú prvý obrázok, sú ľudia, ktorí hľadajú nové zážitky. Títo ľudia sú vždy pripravení skočiť do neznáma a riskovať. Sú vášniví obrancoviapretože preukazujú veľkú vernosť a oddanosť tým, ktorých milujú.

Títo ľudia majú veľký zmysel pre dobrodružstvo a sú radi neustále v pohybe. Svet vnímajú ako svoje ihrisko a radi objavujú nové možnosti.

Obrázok 2: Vďační ľudia

Ľudia, ktorí si vybrali druhý obrázok vo všeobecnosti zaujímajú pokojnejší, premýšľavejší postoj. Snažia sa objavovať svet okolo seba prostredníctvom dôkladného pozorovania a hlbokého kladenia otázok.

Čtěte také  Vizuálna úloha: na tomto obrázku sa skrýva veverička, na jej nájdenie máte len 30 sekúnd. 98 % žiakov túto úlohu nezvládlo!

Ľahko môžu stratiť pojem o čase, pretože sú veľmi sústredení na štúdium. Tieto zvedaví výskumníci si veľmi dobre uvedomujú svet okolo seba. Oceňujú krásu malých vecí a cítia sa hlboko prepojení s ostatnými.

Obrázok 3: Prieskumníci

Ľudia, ktorí si vyberú tretí obrázok, sú zvyčajne zvedaví a pripravení podstúpiť vypočítané riziko aby zistili, čo sa nachádza mimo ich komfortnej zóny. Títo jedinci sa neustále snažia učiť a objavovať.

Majú silný zmysel pre zodpovednosť, pretože chápu, že určité veci sa dajú dosiahnuť len ísť ďalej. Títo bádatelia majú široký pohľad na svet okolo seba a vedia, že existuje mnoho rôznych spôsobov riešenia problémov.

Vedeli ste o Márii Bonaparte?

Marie Bonaparte bola francúzska aristokratka, psychoanalytička a feministka. Narodila sa v Saint-Cloud v roku 1882 a bola vnučkou prvého rímskeho kráľa a bratov Napoleona Bonaparta. Študovala na Sorbonskej univerzite a získala doktorát z psychológie. V roku 1909 sa vydala za gréckeho princa Juraja a usadila sa v jeho hlavnom meste Aténach. Bola jednou z prvých žien, ktoré Sigmund Freud vo Viedni zoznámil s psychoanalýzou.

Čtěte také  Logický test: Nájdite 3-miestny kód za menej ako 60 sekúnd!

Ich vzťah sa stal veľmi osobným a ona bola dlhé roky Freudovou intelektuálnou partnerkou. Marie Bonaparte bola tiež feministka, ktorá sa zasadzovala za práva žien a založila niekoľko feministických združení v Európe.

Ďakujeme, že ste sa k nám pripojili pri tomto zábavnom teste! Nezabudnite, že ide len o hru a výsledkom by sa nemala pripisovať žiadna vedecká hodnota. Pridajte sa k nám zajtra na na našej webovej stránke pre nový test! Zdieľajte tento test so svojimi priateľmi a bavte sa!

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.