Accueil » Novinky » Test osobnosti: Vyberte si malú líšku a zistite, ktorá negatívna vlastnosť prevláda vo vašej osobnosti

Test osobnosti: Vyberte si malú líšku a zistite, ktorá negatívna vlastnosť prevláda vo vašej osobnosti

osobnostné testy sú zaujímavé nástroje na lepšie pochopenie nášho charakteru, našich motivácií a emócií. Pomáhajú nám lepšie spoznať samých seba a lepšie zvládať zložité situácie každodenného života.

Toto je osobnostná tabuľka je navrhnutá tak, aby vám pomohla odhaliť, ktorá negatívna vlastnosť prevláda vo vašej osobnosti. Z niekoľkých líščích symbolov si budete musieť vybrať malú líšku a zamyslieť sa nad tým, čo to pre vás môže znamenať.

Keď sa rozhodnete, budete môcť určiť, ktorá negatívna vlastnosť prevláda tvoja osobnost.

© Legrisou.fr

Obrázok 1

Ľudia, ktorí si vyberajú malú líšku na obrázku 1, bývajú veľmi uvedomelý a kritický. Majú tendenciu neustále sa pýtať a je pravdepodobnejšie, že budú pochybovať o svojich rozhodnutiach.

Títo ľudia majú veľký zmysel pre zodpovednosť a sú vo všeobecnosti veľmi spoľahliví. Ale ich tendencia pochybovať môže im zabrániť robiť rýchle a odvážne rozhodnutia.

Čtěte také  Zrecyklujte staré noviny na mulčovanie záhrady

Obrázok 2

Ľudia, ktorí si vyberú malú líšku na obrázku 2, sú veľmi premyslený a premyslený. Sú veľmi pokojní a mierumilovní a majú tendenciu urobiť krok späť, aby analyzovali situácie predtým, ako sa rozhodnú.

Sú veľmi svedomití a majú veľkú úctu k ostatným. Niekedy však môžu byť aj také podozrivý. Len ťažko otvárajú svoje srdcia iným.

Obrázok 3

Ľudia, ktorí si vyberú malú líšku na obrázku 3, sú bytosti veľmi šikovný a šikovnýs. Baví ich riešiť zložité problémy a nachádzať kreatívne riešenia. Sú tiež veľmi nezávislé a radi skúmajú nové veci.

Žiaľ, táto vlastnosť ich môže viesť aj k správaniu manipulátor. Ľudia okolo nich sa niekedy môžu cítiť ako využívaní, ak si nedávajú pozor.

Vedeli ste o Anne Dufourmantelle?

Anne Dufourmantelle bol francúzsky filozof, psychoanalytik a spisovateľ. Bola profesorkou na Univerzite v Paríži 8 a spájala sa so Školou pokročilých štúdií sociálnych vied (EHESS). Napísala sériu diel o filozofii vrátane „Thinking with Whitehead“, „Ethics of Psychoanalysis“ a „The Call of Words“.

Čtěte také  IQ test: Ako dobre viete pozorovať? Prijmite túto výzvu za menej ako 20 sekúnd a zistite to!

Jeho diela sú sústredené okolo meditácie a vzťahu medzi poznaním a telom. Počas svojej kariéry sa zaviazala obhajovať typ humanizmu, ktorý uznáva subjektivitu a túžbu ako zdroje poznania.

Anne Dufourmantelle tragicky zomrela v roku 2017, keď sa sama kúpala na pláži v Saint-Raphaël. Jeho myšlienka naďalej inšpiruje výskumníkov a intelektuálov po celom svete.

To je koniec tohto testu osobnosti. Dúfame, že sa vám tento zážitok páčil a ste zvedaví, ktorá malá líška sa vám vkradla do života!

Pamätajte, že cieľom tohto testu nie je poskytnúť vedecké hodnotenie, ale jednoducho vás pobaviť. Tak sa bavte a Zdieľajte to so svojimi priateľmi ! Dúfame, že sa s vami zajtra stretneme pri novom teste našej webovej stránke.

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.