Accueil » Novinky » Test osobnosti: Vyberte si okuliare a zistite, ako veľmi ste vo vzťahu žiarliví!

Test osobnosti: Vyberte si okuliare a zistite, ako veľmi ste vo vzťahu žiarliví!

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo si o vás myslí váš partner? Alebo prečo vo vzťahu tak žiarlite? Nie si sám. Testy osobnosti vám môže pomôcť lepšie pochopiť vašu osobnosť a identifikovať časti vašej osobnosti, ktoré ovplyvňujú vaše reakcie na ostatných.

V tomto test, pozývame vás, aby ste zistili, ako žiarlite vo vzťahu a vyberte si z 5 okuliarov, aby ste objavili svoju osobnosť.

osobnostné testy sú psychologické nástroje, ktoré vám umožňujú dozvedieť sa viac o vašich osobnostných črtách a o tom, ako interagujete so svetom okolo vás. Často ich používajú psychológovia pri vykonávaní psychotechnických testov na posúdenie prítomnosti alebo neprítomnosti duševných porúch.

Testy možno použiť aj na všeobecnejšie účely, napríklad na lepšie pochopenie toho, ako rôzne aspekty vašej osobnosti ovplyvňujú vaše správanie.

© Legrisou.fr

Obrázok 1

Ľudia, ktorí si vyberajú okuliare #1, sú známi svojou inteligenciou a prehľadom. Títo jedinci sú zvyčajne veľmi pozorní a majú veľký zmysel pre detail. Môžu si byť vedomí toho, čo sa okolo nich deje, a často sú pri rozhodovaní vyberaví.

Čtěte také  Test osobnosti: Vyberte si jedno z úst a zistite viac o svojej osobnosti.

Vo vzťahu sú tiež náchylní k žiarlivosti.. Okuliare môžu pomôcť skrývať svoje emócie, ale môžu byť veľmi ostražití voči partnerkiným činom a cítiť voči nemu veľkú žiarlivosť.

Obrázok 2

Ľudia s okuliarmi #2 majú často schopnosť zostať racionálni a logickí, keď čelia ťažkej situácii. Títo ľudia dokážu pokojne myslieť a riešiť problémy s veľkou presnosťou.

Môžu byť aj veľmi žiarliví, pretože majú sklony k majetníctvu a chcú si chrániť to, čo im patrí. Ich pocity sú zvyčajne intenzívne, ale vedia sa zachovať pokojne a ovládať sa.

Obrázok 3

Ľudia s okuliarmi #3 majú tendenciu byť veľmi empatickí voči ostatným. Vedia počúvať a chápať pocity druhých, vďaka čomu sa k nim ľahko približujú.

Vždy sa snažia nájsť najlepší spôsob, ako pomôcť druhým a prejavujú veľkú zodpovednosť voči svojim priateľom či rodine. Ich empatia sa však niekedy môže zmeniť na majetníctvo.pretože chcú chrániť tých, ktorých milujú.

Obrázok 4

Pre ľudí s okuliarmi č. 4 je zvyčajne ťažké podeliť sa o svoje pocity a necítia sa pohodlne pri vyjadrovaní toho, čo skutočne cítia. Môže byť pre nich ťažké verbalizovať svoje emócie, čo ich robí veľmi rezervovanými.

Čtěte také  Optická ilúzia Rozpoznajte rozdiel v obrázku Hádanka: Ak máte bystré oči, nájdete rozdiel medzi dvoma obrázkami do 15 sekúnd?

To však neznamená, že nemajú emócie; nemusia byť pohodlné vyjadrovať to. Tento uzavretý postoj môže často viesť k vysokej úrovni žiarlivostipretože chcú chrániť to, čo je pre nich dôležité.

Obrázok 5

Ľudia s okuliarmi č. 5 majú tendenciu chvíľu premýšľať, kým sa rozhodnú alebo niečo povedia. Týmto spôsobom môžu vziať do úvahy všetky súvisiace faktory, aby našli najlepšie možné riešenie. Vedia pokojne analyzovať situáciu, aby našli uspokojivé riešenie pre každého.

Hoci vedia preukázať racionalitu, niekedy môžu závidieťpretože chcú získať to, čo ostatní.

Vedeli ste o Theodorovi Reikovi?

Theodor Reik (1888-1969) bol rakúsky psychoanalytik a filozof. Študoval psychoanalytickú školu Freuda a napísal niekoľko diel týkajúcich sa hlbinnej psychológie. Je známy najmä svojou prácou o psychopatológii neuróz.

Reik bol nápomocný pri zavádzaní psychoanalýzy v Spojených štátoch, pričom v roku 1935 otvoril prvé americké psychoanalytické centrum v New Yorku. Založil tiež Americký inštitút pre psychoanalýzu a pôsobil ako prezident Medzinárodnej psychoanalytickej asociácie.

Čtěte také  IQ test: čo vidíte na tejto fotografii optického klamu? Učiteľ alebo študent? Odpoveď je šokujúca.

Reik vyvinul svoju vlastnú teóriu, v ktorej sa zameral na pôvod ľudských pocitov, akými sú láska, nenávisť a závisť. Jeho výskum sa zameral na pôvod viny, sublimáciu a vzťah medzi snami a nevedomou túžbou. Reik napísal niekoľko kníh, vrátane Hľadanie vnútri: Psychoanalýza, náboženstvo a morálka (1952), Počúvanie tretím uchom (1948) a Od tridsať rokov s Freudom (1957).

Reik je považovaný za jedného z hlavných zakladateľov humanistického prúdu v psychoanalýze. Jeho prínos v tejto oblasti sa považuje za hlavný, pretože sa snažil spojiť princípy Freuda a princípy Junga, aby vytvoril novú formu analytického prístupu, ktorý berie do úvahy širšie ľudské správanie, než aké študoval Freud.

Na záver dúfame, že vás tento test pobavil a objasnil niektoré aspekty vašej osobnosti. Berme to ako zábavnú hru a nič viac, pretože treba myslieť na to, že nemá žiadnu vedeckú hodnotu. Neváhajte a zdieľajte tento test so svojimi priateľmis a zostaňte naladení na nové testy Legrisou zajtra !

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.