Accueil » Horoskop » Tieto tri znamenia budú začiatkom marca v centre silného napätia, máte obavy?

Tieto tri znamenia budú začiatkom marca v centre silného napätia, máte obavy?

Začiatkom marca 2023 sa Mars presunie do Blížencov a začne odhaľovať astrologické predpovede, ktoré ovplyvnia náš mesiac. Blíženci sú veľmi intelektuálne a komunikatívne znamenie a jeho vplyv pociťujeme v každom znamení zverokruhu. Tieto predpovede sú obzvlášť silné, keď sú sprevádzané vplyvmi planéty, ktorá vládne každému znameniu.

V treťom mesiaci roku 2023 pocítime napätie vo vzťahoch a kariére. Mars v Blížencoch je zmesou emócií a logiky, čo nás môže viesť ku konfliktom a zvýrazňovaniu našich rozdielov. Budeme svedkami toho, že niektoré znamenia zverokruhu tento pohyb veľmi povzbudí a iné budú pod neustálym tlakom.

Astrológia nám môže pomôcť orientovať sa v týchto búrlivých vodách a pochopiť, ako môžeme reagovať na náročné situácie. V tomto článku sa pozrieme na to, ako môže pohyb Marsu ovplyvniť jednotlivé znamenia zverokruhu a ako môžeme toto búrlivé obdobie čo najlepšie využiť. Pripravte sa na to, ako nám planéta vojny môže pomôcť pri obnove a vzájomnom spojení.

Čtěte také  Horoskop na týždeň od 02. do 08. januára 2023: Kozorožec prežije peklo v práci, Býk usporiada večierok.

Začiatkom marca bude Mars v Blížencoch, čo znamená, že pohyby planét budú mimoriadne aktívne. Toto postavenie dodá niektorým znameniam väčšiu moc a dodatočnú silu čeliť ťažkostiam a dobýjať svoje ciele. Vplyv Marsu môže zároveň vytvoriť napätie medzi dotknutými znameniami. Ľudia pod týmto vplyvom by preto mali byť opatrní a venovať pozornosť svojim vzťahom s ostatnými. Ich činy a slová by mohli byť interpretované rôzne a viesť k napätiu. Je dôležité, aby si pred konaním alebo vyjadrením našli čas na rozmyslenie, aby sa vyhli zbytočným nedorozumeniam a konfliktom. Aby sme čo najlepšie využili vplyv Marsu v Blížencoch, odporúča sa viac si všímať pohyby planét a byť rozhodnejší pri realizácii projektov.

Lev (23. júla až 22. augusta)

Začiatok marca bude pre Levy skutočne intenzívnym obdobím, pretože budú pod vplyvom svojich planét, ako sú Mars a Jupiter. Tieto dve planéty budú mať veľký vplyv na ich život a pohodu. Levy budú musieť čeliť náročným situáciám a intenzívnemu napätiu a budú musieť nájsť vnútornú silu, aby ich zvládli. Musia si tiež uvedomiť, že môžu nájsť riešenia svojich problémov, ak k nim budú pristupovať s pokojom a múdrosťou. Pre Levy je to vhodný čas na prijatie dôležitých rozhodnutí, ktoré môžu ovplyvniť ich budúcnosť.

Čtěte také  Horoskop na 20. marca 2023: Tento deň je pre Taureánov ideálny na to, aby urobili dôležité rozhodnutia a sledovali svoje ciele!

Panna (23. augusta – 22. septembra)

Začiatok marca bude pre Panny veľmi rušným obdobím, pretože budú pod vplyvom svojich planét, ako sú Venuša a Saturn. Tieto planéty vnesú do života Panien veľa neistoty a napätia. Budú sa musieť sústrediť na svoje ciele a blahobyt, aby vyvážili svoje sny s realitou. Budú sa tiež musieť naučiť zvládať svoje emócie, pretože budú mať veľký vplyv na ich život. Panny musia zostať pokojné a robiť správne rozhodnutia, aby dosiahli to, čo chcú.

Váhy (23. septembra až 22. októbra)

Začiatok marca bude pre Váhy veľmi rušný, pretože budú pod vplyvom Merkúra a Uránu. Tieto dve planéty majú veľký vplyv na život Váh, najmä na ich správanie a vzťahy. Tieto planéty vnesú do života Váh veľa nepredvídateľnosti, čo môže byť veľmi stresujúce. Váhy preto musia prijať opatrenia na zvládnutie tejto neistoty, a to prostredníctvom vedomých rozhodnutí, ktoré môžu viesť k lepšiemu výsledku. Budú sa tiež musieť naučiť ovládať svoje emócie, aby sa nedopustili chýb.

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.