Accueil » Horoskop » Týmto znameniam zverokruhu hrozí, že tento týždeň prídu o všetko a schudobnejú

Týmto znameniam zverokruhu hrozí, že tento týždeň prídu o všetko a schudobnejú

Ešte predtým, ako sa planéta Saturn presunie do znamenia Rýb a prinesie nám do života trochu šťastia, bude týždeň od 27. februára do 5. marca pre niektoré znamenia zverokruhu z finančného hľadiska dosť problematický. Zatiaľ čo ich úspory sú ohrozené stratou, mohli by sa ocitnúť na konci svojich síl. Netreba sa však znepokojovať, ak je opatrnosť na dennom poriadku! S poriadnou dávkou ostražitosti nie je nič neprekonateľné.

Koniec februára a začiatok marca nie sú pre tieto znamenia zverokruhu najkrajším prechodom z jedného mesiaca do druhého. Zatiaľ čo pre niektorých by mohol byť aktuálny týždeň šťastný a priaznivý, o iných sa to povedať nedá. To je prípad týchto znamení zverokruhu, ktoré budú musieť prežiť nepríjemný týždeň.

Tieto znamenia zverokruhu by mohli do budúceho týždňa schudobnieť a ocitnúť sa bez peňazí.

Býk

Predstavitelia Býka si zaslúžia zábavu a vypustenie pary oslavami. No hoci nie je na škodu dobiť si baterky, tento aktuálny týždeň by ich mal povzbudiť k zmyslu pre mieru. Oceňujme, vychutnávajme, ale zároveň sa vyhýbajme čistej konzumácii pôžitkov. Konzumovať znamená zničiť sa skôr, ako si to vôbec uvedomíme! Len jedna rada: nenechajte sa uniesť, inak skončíte len s peniazmi, ktoré vám stačia na namazanie masla na sucháre.
Po horúčave je dôležité vedieť, ako sa vysporiadať s tým, čo sa môže stať, ak budete príliš neopatrní a ľahkovážni. Ak presne nevie, čo robí so svojimi peniazmi, môže skončiť s prázdnou peňaženkou. To si však uvedomia až deň po oslave…

Čtěte také  Horoskop na 25. januára 2023: Deň plný prekvapení pre každé znamenie zverokruhu!

Taktiež neutrácate peniaze, ktoré nepotrebujete, a neriskujete, čo nezvládnete. Možno je lepšie tráviť väčšinu času doma kvôli šetreniu…

V každom prípade sú naši priatelia Býci mimoriadne pripútaní k svojmu pohodliu a radi zostávajú uzavretí vo svojich domovoch. V každom prípade, čo sa týka ostatných znamení, treba mať na pamäti len jedno heslo: Rovnováha.

Škorpión

Aby prežili nadchádzajúci týždeň, musia si predstavitelia znamenia Škorpióna osvojiť dve zásadné zásady: prvú, rozvážnosť a druhú… tiež opatrnosť. V podstate vysoký príkaz pre znamenie, ktoré má vo všeobecnosti sklon k povoľnosti a nedostatočnej emocionálnej kontrole tým, že sa niekedy nechá ovládať svojimi impulzmi. Ale namiesto toho, aby sa stali obeťami vášne, ktorá ich tak charakterizuje, je najlepšie, aby teraz našli spôsob, ako skrotiť svoju povahu. Veľmi ľahko sa môže stať, že sa ocitnete s dierou v peňaženke, keď vás ovládnu emócie… Bez kontroly, frustrovaní alebo vystresovaní Škorpióni nie sú imúnni voči unáhleným nákupom.

Na druhej strane môžu prísť o majetok, ak sa pustia do zbytočných stávok, ktorých jediným prínosom je nafúknutie ich ega. Mali by sa teda vyhýbať všetkému, čo môže viesť k takejto situácii, napríklad vydieraniu a hádkam alebo tvrdohlavej snahe dokázať svoj názor.

Čtěte také  Horoskop na 16. marca 2023: Niektoré znamenia zverokruhu sú dnes pripravené na zábavu!

Aj pýcha sa dostáva do úzadia! Hádka so šéfom, ktorý si ich dostatočne neváži, impulzívny krok a bác! Dokonca ani dobré malé „ouste“ z rodín nie je nemožné!

Ak vezmú do úvahy tieto detaily, nadchádzajúci týždeň môže prejsť bez problémov, ak sa navyše postarajú o svoj rozpočet. Takto sa môžu vyhnúť problémom a strate príjmu pred tým, ako sa v nasledujúcich dňoch pustia do krásnej epizódy obnovy.

Strelci

Tento týždeň je kľúčový pre našich priateľov Strelcov, ktorí si budú musieť dávať pozor na to, čo robia, inak na to doplatia… doslova. Nedostatok opatrnosti na ceste, porušenie pravidiel cestnej premávky, veľká pokuta bude nasnadě… Takže áno, Strelci si potrpia na riziko, ale teraz rozhodne nie je čas nedodržiavať všetky pravidlá… A vôbec, bezpečnosť je na prvom mieste!
Ide o to, že bez ohľadu na kontext môžu dobrodruhovia zverokruhu stratiť niečo cenné a pre nich mimoriadne dôležité, ak nedodržia bezpečnostné opatrenia. Merkúr v Rybách vyzýva k ostražitosti.

Čtěte také  Horoskop na 6. marca 2023: Toto je ideálny čas pre Kozorožcov, aby prevzali kontrolu a rozkvitli!

Keďže nie sú v najlepšej forme, čo sa týka ich rozpočtu, Strelci sa budú musieť vzdať svojej túžby po zmene prostredia. Musia sa uspokojiť s niekoľkými výletmi do blízkych miest a vyhýbať sa veľkým cestám, ako je to len možné. To isté platí aj o veľkých nákupoch, aj keď sa veľmi túžia rozmaznávať… Trpezlivosť bude preto najväčšou cnosťou, ktorú budú mať počas tohto týždňa, než si užijú priaznivejšie dni v tom istom mesiaci. Skrátka, spomaliť, oddýchnuť si a nepodľahnúť obvyklým pokušeniam! Zabudnite teda na nutkavé nakupovanie, veľké výlety a riskovanie. Samozrejme, aj tak sa môžu týmto cvičeniam oddávať… na veľkú škodu svojho finančného zdravia.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.