Accueil » Horoskop » Týždenný horoskop na 26. decembra 2022 až 1. januára 2023: Kozorožci budú mať kocovinu, Ryby sa budú baviť v posteli a Škorpióni budú mať mystické zážitky.

Týždenný horoskop na 26. decembra 2022 až 1. januára 2023: Kozorožci budú mať kocovinu, Ryby sa budú baviť v posteli a Škorpióni budú mať mystické zážitky.

Prečítajte si horoskop na týždeň od 26. decembra 2022 do 1. januára 2023 a zistite, ako sa bude vyvíjať váš deň.

Je tu posledný týždeň roka. Je tu čarovný čas Vianoc, ktorý by mal byť venovaný pohode všetkých zúčastnených, preto sa nerozčuľujte nad nepodstatnými detailmi. Počas vianočných sviatkov sa stretnete s príbuznými, s ktorými nemáte vyrovnané účty, takže napätie môže byť vysoké. Alkohol môže byť do istej miery liekom, ale keď sa prekročí hranica, môže sa otvoriť Pandorina skrinka. Pitie s mierou môže vniesť poriadok do niektorých vzťahov. Dávajte si pozor na zákerných ľudí, ktorí vás môžu zaskočiť. Čo podávajú hviezdy na sviatky? A ako strávite posledný týždeň roka od 26. decembra 2022 do 1. januára 2023? Prinášame vám špeciálny prázdninový horoskop!

Baran

Baran je perfekcionista a obáva sa, že najmä tento týždeň pôjde všetko podľa jeho predstáv. Chcete si zachovať svoje štandardy. Nebuďte však nevrlí, ak to nevyjde, a užívajte si voľný čas spontánnejšie. Kúpte si poukaz a vyrazte s priateľmi do hôr.

Taurus

Býci by nemali byť na seba príliš nároční, čo môže vyvolať pocity menejcennosti. Najmä keď nedostanete to, čo chcete, alebo to nie je úplne dokonalé. Tieto myšlienky okamžite zažeňte. Použite svoju obľúbenú figurínu a urobte si pohodlie.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Žilina SP21 (@zilinasp21)

Gemini

Užívate si voľný čas s rodinou a ste radi, že nemusíte pracovať. Vypnete mobilný telefón a celý týždeň nemyslíte na pracovné záležitosti. Ako neskôr zistíte, o nič neprídete a váš návrat do práce bude bezproblémový.

Čtěte také  Tieto 3 astrologické znamenia sú najúžasnejšie, objavte ich!

Rakovina

V poslednom čase vás rozčuľuje kolega, ktorý si myslí, že je šéf a má väčšiu autoritu, než v skutočnosti má. Táto neskutočná nepríjemnosť vás volá medzi sviatkami a vyžaduje si vašu pozornosť v práci. Nenecháte sa však ovládnuť a pošlete ho priamo na hranice jeho možností.

Leo

Tento týždeň sa budete vznášať na obláčiku a nové veci oceníte len napoly. Vo svojom živote zažijete určité zmeny, ktoré vás dokonca šokujú. Či vám však tieto otázky prinesú úspech a šťastie, je zatiaľ vo hviezdach. Nechajte sa prekvapiť!

Panna

Tento týždeň sa Panna opäť pripojí k niektorým tradíciám a zvykom, ktoré si pamätá z detstva. Návrat do minulosti bude mierne nostalgický a popretkávaný rozprávaním tajomných príbehov členom rodiny. Nakoniec zistíte, že dovolenka stála za to.

Váhy

Sviatočný týždeň vo vás prebudí skutočného ducha Vianoc a budete sa tešiť z každej príležitosti. Či už je to romantická prechádzka s vašou polovičkou, alebo darovanie granúl do psieho útulku. Všetko, čo budete tento týždeň robiť, vám prinesie veľkú radosť. Karma vás odmení.

Čtěte také  Horoskop na 19. mája 2023: Taureáni, je ideálny čas na dôležité rozhodnutia!

Škorpión

Škorpióny zažijú tento týždeň zaujímavé a nezvyčajné dobrodružstvo, ktoré bude mať nádych astrálnej mystiky. Tento zážitok vás nenechá chladnými a pravdepodobne vo vás vyvolá dávno zabudnuté spomienky. Prebudí to vo vás aj záujem o nové veci.

Strelec

Starostlivo si vyberte, s kým chcete stráviť posledné dni prázdnin. Pozrite sa, kto má pre vás skutočnú hodnotu. Niektorí zákerní ľudia vo vašom okolí si zbytočne vynucujú vašu pozornosť a vy by ste mali tráviť čas s ľuďmi, ktorí sú vášmu srdcu najbližší.

Kozorožec

Vianoce vás vrátia do detstva a vy si budete spokojne užívať lásku svojich blízkych. Treba dodať, že šťastie, ktoré zažijete, a pokojná atmosféra vo vás zostanú ešte dlho po skončení vianočného obdobia. Pozor však na nekontrolovanú konzumáciu alkoholu. Kocovina počas rodinnej návštevy nie je dobrá vec.

Čtěte také  Horoskop na 03. januára 2023: Znamenia zverokruhu vstupujú do roka s odhodlaním a nasadením!

Vodnár

Vodnár bude mať určité ťažkosti. Počas prázdnin musia myslieť aj na niektoré nedokončené záležitosti, ktoré ich čakajú. Môže to byť list z úradu alebo plánovaná návšteva lekára, ktorá naruší domáce pohodlie vášho rodinného kruhu. Potom budete mať konečne pokoj.

Ryby

Ryby túžia po hrejivej náruči a tento týždeň sa im mnohé z nich otvoria. Tento týždeň sa bude niesť v znamení lásky, hry a pohody a vy si ho naplno užijete. Budete tiež veselí medzi svojimi priateľmi a zažijete bohatý spoločenský život.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.