Accueil » Novinky » Valentín: ako nahradiť červené ruže za lacnú a sezónnu kyticu?

Valentín: ako nahradiť červené ruže za lacnú a sezónnu kyticu?

S blížiacim sa Valentínom sa výber kvetov môže často zdať zložitý, ale pozreli sme sa na niektoré z najobľúbenejších kvetov, ktoré vám pomôžu nájsť dokonalý odkaz pre vašu milovanú osobu.

Váš partner, manželka alebo milenka je výnimočná osoba vo vašom živote, preto im dajte najavo, ako veľa pre vás znamenajú, krásnou a romantickou valentínskou kyticou kvetov.

Mali by ste na Valentína darovať kvety?

Podľa prieskumov budú mať Francúzi, ktorí sa chystajú osláviť Valentína, v roku 2023 na darčeky v priemere 142 EUR, čo je o 28 EUR viac ako v roku 2022 a o 40 EUR viac ako v roku 2021. Preto budú kvety a parfumy stále povinnými darčekmi na tento deň. Medzi najlepšie darčeky patrí aj výlet, šperk a liečebná kúra/masáž.

Darovanie kvetov je klasické romantické gesto, ktoré vždy vyjadruje krásu a krehkosť lásky. Kytica kvetov je skvelý spôsob, ako vyjadriť svoje city a uctiť si milenca. Bez ohľadu na rozmanitosť, farby a počet ponúkaných kvetov je Valentín jedinečnou príležitosťou prekvapiť svojho partnera alebo milovanú osobu krásnou kyticou plnou symbolického významu.

Čtěte také  Test osobnosti: Vyberte si svoju obľúbenú športovú aktivitu a zistite, ako riskujete a objavujete nové zážitky!

Kvety a ich význam

Pri takom množstve krásnych kytíc a druhov kvetov, z ktorých si môžete vybrať, môže byť ťažké rozhodnúť sa, čo darovať na Valentína. Krásnou kyticou červených ruží pre svoju polovičku nič nepokazíte! Ak však chcete byť originálni a vyjadriť jemnosť svojej lásky, tu je náš výber najromantickejších kvetov, ktoré môžete darovať svojej milovanej osobe:

  • Symboly lásky, ruže, sú nepochybne obľúbenými kvetmi na Valentína. Červená ruža predstavuje romantiku, zatiaľ čo biela vyjadruje čistotu a autentickosť. Ružová ruža znamená šťastie a radosť, ale niekedy aj povrchnosť a žiadostivosť. Oranžová ruža znamená túžbu potešiť a rešpektovať.
  • Klinčeky sú bylinky na rezanie a spájajú sa s vďačnosťou a radosťou. Ak chcete svojmu milovanému vyjadriť poďakovanie, veľmi vhodná je kytica karafiátov.
  • Tulipány sú považované za symbol vášnivej lásky a starostlivosti. Tento kvet bude vašej polovičke pripomínať váš obdiv a vzájomnú úctu.
  • Pivonky sa už dlho považujú za romantické kvety. Symbolizujú lásku, šťastie a úspech.
  • Ľalia je ušľachtilý a charizmatický kvet, ktorý pôsobí nadčasovým dojmom. Ľalie sa už oddávna spájajú s múdrosťou a kráľovským rodom a ukazujú, že si svojho partnera hlboko vážite.
Čtěte také  Optická ilúzia Mozgová výzva: Ak máte orlie oči, nájdite nepárneho hada za 15 sekúnd

Nájsť dokonalý kvet na Valentína nie je jednoduchá úloha. Aby ste vytvorili krásnu kyticu, ktorá bude odrážať vaše pocity, musíte zvážiť rozmanitosť, farby a počet ponúkaných kvetov. V každom prípade ideálna kytica bude tá, ktorá odovzdá dokonalé posolstvo pre vašu milovanú osobu.

Aké kvety teda darujete na tohtoročného Valentína?

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.