Accueil » Novinky » Vizuálna hádanka: nájdete časť kocky, ktorá bola odstránená? Máte 20 sekúnd.

Vizuálna hádanka: nájdete časť kocky, ktorá bola odstránená? Máte 20 sekúnd.

Otestujte svoju logickú myseľ a pokúste sa nájsť chýbajúcu časť kocky.

Prečo nevyskúšať túto novú vizuálnu výzvu, ktorá otestuje vaše intelektuálne schopnosti? Je to skvelý spôsob, ako zábavnou formou pracovať na svojej mysli. Stimuluje vašu mozgovú aktivitu a zároveň vám poskytne možnosť rozptýliť sa a zbaviť sa tlaku medzi úlohami. Jediné, čo musíte urobiť, je dokončiť kocku v časovom limite. Pozor! Varujeme vás. Táto vizuálna hádanka nie je vôbec jednoduchá. Ak chcete uspieť, musíte sa o to pokúsiť.

Hra s kockami: aké sú pravidlá?

Na zobrazenom obrázku vidíte kocku s chýbajúcou časťou. Musíte ho doplniť tak, aby ste vytvorili dokonalý pravidelný mnohosten. Na to stačí pridať jednu zo 6 minikôpok zobrazených na obrázku.

© Kulturologia

 

Napriek tomu si nemôžete vybrať náhodne alebo bez rozmyslu. K veľkej kocke sa dokonale hodí iba jeden kus. Kocka má najmä čierne a biele pruhy, ktoré tvoria dobre definovaný geometrický vzor na každej z jej štvorcových strán. Práve tento detail komplikuje hádanku. Musíte nájsť časť, ktorá je v súlade s týmito údajmi.

Čtěte také  Test optických ilúzií očí: Len geniálny mozog nájde slovo zdravie za 15 sekúnd

Aby bola úloha ešte ťažšia, stanovili sme časové obmedzenie. Do 20 sekúnd musíte nájsť správnu minikostku. Po uplynutí tohto času vás považujeme za neúspešného.

Niekoľko tipov, ako uspieť v tejto výzve

Pred spustením odpočítavania vám odporúčame sústrediť sa. Budete to potrebovať, aby ste mohli analyzovať obrázok a nájsť jeho logiku. Musíte pochopiť, že ide o kocku so symetrickými tvarmi a líniami. Každú štvorcovú tvár odlišuje len farba pásov a pozadia. Pozorne si prezrite detaily a pokúste sa zladiť farby. To vám uľahčí hľadanie odpovede.

Našli ste správnu odpoveď? Zistite to nižšie

Prijali ste túto výzvu a konečne ste našli chýbajúcu časť skladačky? Blahoželáme. Určite máte vynikajúce schopnosti vizuálnej a logickej analýzy. Ak vám však došiel čas a neuspeli ste, nie je to problém. Správna odpoveď je časť vpravo hore.

Čtěte také  Vizuálna hádanka: Pomôžte učiteľovi nájsť správnu zásuvku za menej ako 30 sekúnd.
© Kulturologia

 

Ak vás táto hádanka nadchla, neváhajte a objavte naše ďalšie úlohy a testy osobnosti. Medzi inteligenčnými testami a vizuálnymi výzvami budete mať veľa možností, ako si precvičiť a skrátiť čas.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.