Accueil » Novinky » Vizuálna hádanka: Nájdete chýbajúce kocky v tejto hádanke za menej ako minútu?

Vizuálna hádanka: Nájdete chýbajúce kocky v tejto hádanke za menej ako minútu?

Vyzvite svoje mozgové závity hľadaním chýbajúcich kociek!

Vedeli ste, že sme všetci trochu slepí? Ľudský zrak má totiž drobnú chybu. Všetci máme slepú škvrnu, ktorá nám bráni vidieť úplne. Naše zorné pole však nie je ovplyvnené a táto škvrna je potrebná na vytvorenie spojenia medzi okom a zrakovým nervom. V dnešnom teste budete musieť otvoriť svoje oko a prekonať svoje analytické a rozumové schopnosti. Musíte vyplniť kocku prvkami na ľavej strane.

© scpen

 

Ako vyriešiť túto hádanku za 60 sekúnd?

Tento test je zábavná hra, ktorá kombinuje princípy hlavolamu a kocky. Ak chcete prejsť, musíte byť schopní premietať svoje myšlienky do priestoru a zároveň si pamätať miesta, ktoré ste už vytvorili. Test je navrhnutý tak, aby bol prístupný každému bez ohľadu na vek alebo úroveň inteligencie.

Hra je zábavná a náročná a je to skvelý spôsob, ako sa dobre zabaviť. Jej plusom je, že preverí vaše dedukčné a analytické schopnosti. Umožní vám tiež rozvíjať svoju logiku. Takže ste pripravení prijať túto výzvu? Buďte opatrní, časový limit na jej vyriešenie netreba brať na ľahkú váhu. Na nájdenie riešenia máte len 60 sekúnd, takže každá sekunda sa počíta.

Čtěte také  Vizuálna hádanka: Nájdite v tomto pekelnom bludisku prevod, ktorý otočí koleso bicykla

Ako hádanku dokončiť?

Prvý obrázok v tomto teste je kombináciou kociek. Celkovo ich je 9, sú rôznych farieb a majú aj rôzne tvary. Predtým, ako sa pustíte do riešenia úlohy, si budete musieť každú kocku pozorne prezrieť. Vpravo máte kocku, ktorá je dobre vyfarbená, ale nie je celá. Niektoré prvky chýbajú, presnejšie 3 kocky nie sú umiestnené. Pri prvkoch na ľavej strane budete musieť byť schopní pochopiť súvislosť medzi hlavnou kockou a očíslovanými kockami, aby ste úspešne vyriešili hlavolam.

Svoje myslenie budete musieť premietnuť do priestoru, ale budete si musieť predstaviť aj výsledný tvar. Táto hra si vyžaduje trpezlivosť, vytrvalosť a veľkú schopnosť koncentrácie.

Riešenia tohto testu

Podarilo sa vám nájsť chýbajúce tvary? Porovnajte svoje rozhodnutia s obrázkom nižšie.

© scpen

 

Všimli ste si to? Práve ste museli nájsť kocku, ktorá môže vytvoriť úplný kruh. Presne tak! Kľúčom k hlavolamu bol tento tvar, ale aj farby kociek. Ak ste našli riešenie, gratulujeme! Mali by ste byť hrdí na svoje analytické schopnosti a schopnosť vyriešiť hádanku. Ďalšie hádanky tohto typu nájdete na našej webovej stránke.

Čtěte také  Vizuálna hádanka: Pomôžte učiteľovi nájsť správnu zásuvku za menej ako 30 sekúnd.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.