Accueil » Novinky » Vizuálna hádanka: Nájdite v tomto pekelnom bludisku prevod, ktorý otočí koleso bicykla

Vizuálna hádanka: Nájdite v tomto pekelnom bludisku prevod, ktorý otočí koleso bicykla

Ste dobrí v bludiskách? Vyskúšajte tento nový typ bludiska.

Dnešným testom je bludisko, ktoré sa vymyká bežným podmienkam. Keď už hovoríme o neobyčajných veciach, vedeli ste, že najväčší labyrint na svete sa nachádza v Kalifornii? Je to bludisko Servlinks v La Pocatière, ktoré má rozlohu 301 474 metrov štvorcových, čo zodpovedá 55 futbalovým ihriskám. Jeho dokončenie netrvá kratšie ako 24 hodín. Pri tomto teste vám dáme na jeho absolvovanie len niekoľko sekúnd, presnejšie 20. Zvládnete túto výzvu?

Aký je ten správny kanál?

Tento test sa na prvý pohľad zdá byť ťažký, ale s trpezlivosťou a vytrvalosťou ho zvládnete. Vyriešenie tohto bludiska je skvelý spôsob, ako rozvíjať svoje schopnosti riešiť problémy a logicky myslieť. Nenechajte sa preto odradiť a skúmajte rôzne možnosti, kým nenájdete východisko.

Upozorňujeme, že tento test je časovo obmedzený. V prípade detí však urobíme výnimku. Na dokončenie hry budú mať dostatok času. Na druhej strane, dospelí majú na hodinách 20 sekúnd.

Čtěte také  Vizuálna hádanka: Ktoré filmové hviezdy sa skrývajú na tomto obrázku?
© scpen

 

Skutočným problémom tejto hry je zostať sústredený. Stačí najmenšie zaváhanie a možno budete musieť všetko opakovať. Umiestnite sa do tichej miestnosti. Veľmi vám to pomôže a na určenie smeru ozubených koliesok použite ceruzku.

Aká je logika tohto konkrétneho bludiska?

Tento test je novým druhom bludiska. Princíp zostáva rovnaký: nájsť východ. Ide však skôr o hľadanie spôsobu ovládania kolesa bicykla, na ktorý treba klásť dôraz.

Budete musieť trochu premýšľať a pochopiť, ako tento systém prevodov funguje. Pripomeňme si, že prevodový systém umožňuje prenos sily z hnacieho prevodu na hnaný prevod. Existuje hlavná časť a podriadená časť. Podriadená časť prijíma výkon, ale minimalizuje úsilie alebo zdvojnásobuje výkon.

Na základe tohto princípu vyriešte tento test. Dávajte pozor, časovač sa čoskoro spustí. Máte 20 sekúnd a ani o sekundu viac.

Riešenie

Nepodarilo sa vám otočiť koleso? Pravdepodobne ste sa stratili. Aby ste zistili, na ktorej úrovni ste sa zasekli, vložili sme odpoveď do kurzu na obrázkoch.

Čtěte také  Vizuálna hádanka: Pomôžte učiteľovi nájsť správnu zásuvku za menej ako 30 sekúnd.
© scpen

 

Podarilo sa vám pokryť aspoň polovicu okruhu? Ak áno, výborne! Ale stále sa musíte snažiť. Na našej stránke vám ponúkame niekoľko typov testov na zlepšenie vašich zručností.

 

Súvisiaci príspevok

Zineta
Napísal : Zineta
Volám sa Zineta a som autorkou pre scpen.sk. O témach z oblasti zábavy som začal písať pred viac ako piatimi rokmi. Považujem to za skvelý spôsob, ako sa podeliť o svoju vášeň pre populárnu kultúru a zábavu s ľuďmi na celom svete. Rád vytváram články o filmoch, seriáloch, knihách, videohrách a piesňach. Vo svojich článkoch sa vždy snažím byť originálny a kreatívny, aby som svojim čitateľom poskytol niečo nové a vzrušujúce. Milujem slobodu, ktorú slobodná práca ponúka, a považujem ju za skvelý spôsob, ako preskúmať rôzne témy a vyjadriť svoj vlastný názor.