Accueil » Novinky » Vizuálna hádanka: Pomôžte pirátovi nájsť kľúč k otvoreniu truhlice s pokladom.

Vizuálna hádanka: Pomôžte pirátovi nájsť kľúč k otvoreniu truhlice s pokladom.

Máš veľa času? Ponúkame vám spôsob, ako zostať aktívny aj počas prestávky. Vizuálne hádanky vám umožnia otestovať vašu inteligenciu a zmysly a zároveň sa zabaviť.

Nemusíte riešiť náročný problém, aby ste si precvičili nervy. Táto výzva vizuálna výzva je dostatočná na to, aby stimulovala váš mozog. Vstaňte naša výzva ?

Vizuálna úloha: „Ktorý z týchto kľúčov otvorí pirátsku truhlicu s pokladom?“

Ak čítate tento odsek, ste pripravení prijať túto výzvu a vydať zo seba to najlepšie. Tento test Tento vizuálny test meria vašu schopnosť koncentrácie a pozornosti. Ak dokážete vyriešiť túto vizuálnu hádanku, preukáže to vašu vysokú úroveň pozorovacích schopností.

Nižšiemôžete vidieť obrázok niekoľkých kľúčov vedľa pirátskej truhlice s pokladom. Presnejšie, je tu 8 kľúčov celkovo a ukázalo sa, že dotyčný hacker už nepozná svoj vlastný kľúč.

Čtěte také  Pozorovací test: na nájdenie 8 rozdielov medzi týmito dvoma fotografiami máte iba 40 sekúnd

Vašou úlohou bude pomocou vizuálnych a kognitívnych schopností identifikovať, jediný kľúč, ktorý umožní pirátovi otvoriť truhlicu s pokladomr. Máš 20 sekúnd Nájdite ho a pomôžte pirátovi získať späť jeho poklady. Možno ti dá nejaké zlaté mince, ak sa ti to podarí!

Legrisou.fr

Odpočítavanie začína za 3, 2, 1.

Vizuálny test: riešenie

Po uplynutí 20 sekúnd je čas odhaliť správnu odpoveď na tento vizuálny kvíz. Mnoho ľudí sa pomýlilo, ale dúfame, že vy nie.

Riešenie

Aby ste identifikovali kľúč k zámku truhlice s pokladom, museli ste porovnať zuby každého z 8 kľúčov so vzorom na zámku. Takto ste mohli uhádnuť, že ide o kľúč číslo 7.

Legrisou.fr

Tak čo, odpovedali ste správne a podarilo sa vám pomôcť pirátovi otvoriť trezor? Ak áno, gratulujeme! Bol si dobrý pozorovateľ. Ak ste sa pri hľadaní kľúča pomýlili, znamená to, že ste neboli presní a nedbali na detaily. Ale to je v poriadku. Našťastie sa môžete zlepšiť.

Čtěte také  Optická ilúzia Nájdi rozdiel: Ak máte bystré oči, nájdite rozdiel medzi dvoma obrázkami do 24 sekúnd?

Zaujíma vás, ako to urobiť? Odporúčame vám pravidelne pracovať na svojich pozorovacích schopnostiach pomocou vizuálnych testov všetkých druhov. Ak váš problém spočíva v čase, môžete si zlepšiť rýchlosť myslenia pomocou úloh s časovým limitom, ktoré nájdete na našej stránke!

Súvisiaci príspevok

Photo of author
Napísal : Daniel
S Kulturologia sa snažím vyberať a ponúkať vám tie najlepšie správy súčasnosti, a to ako o Qi a testoch osobnosti, tak aj o denných správach. Každé ráno uverejňujem aj horoskop dňa.